Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Death Stranding PC Versiyonu Ön Siparişe Açıldı

PlayStation 4’ün bu sene içerisinde en çok beklenen oyunlarından birisi Death Stranding’di. Death Stranding oyunu PlayStation için çıkışını bugün itibari ile gerçekleştirdi. Çıkışını yaptıktan sonra Death Stranding PC versiyonu ön siparişi açıldı. Bu sayede oyunu PC’de oynamak isteyenler istek listesine oyunu ekleyebilir. Şimdiden oyunu satın alabilirsiniz.

Oyunun PC versiyonu hem Steam hem de Epic Games Store için satışa sunulmuş durumda. Oyunun fiyatı da 399 TL olarak belirlenmiş durumda. Fiyatı PC sürümü çıkana kadar ne olur hep birlikte göreceğiz. Ama şimdiden oyunu PC’ye bekleyenler için ön siparişler açılmış durumda.

Bildiğiniz gibi oyun PlayStation özel olarak çıkışını yapmayacağı açıklanmıştı. Oyunun PC’ye geleceği resmi olarak açıklandı. Kojima olabildiğince fazla oyuncuya ulaşmanın peşinde aslında. Ama fiyat olarak biraz pahalı gibi gözüküyor. PC versiyonlarında genelde daha uygun fiyatlar görüyorduk. PlayStation 4 versiyonu ile arada bulunan fark sadece 30 TL. İlerde belki bir yerelleştirme görebiliriz tabi.

Bu arada oyunu şimdi satın alsanız bile 2020 yılının yaz ayını beklemeniz gerekiyor. Death Stranding PC sürümü 2020 yılının yaz aylarında olacak. Sony ile aralarında yapılan anlaşma yaz ayına kadar sürüyor.

Oyunu Epic Games Store üzerinden satın almak ve istek listenize almaj isterseniz buraya tıklayınız. Steam üzerinden satın almak ve listenize eklemek isterseniz buraya tıklayın. Oyunu satın aldıktan sonra yaz ayına kadar beklemeniz gerekiyor. Daha sonra oyunu PC’de de oynayabilirsiniz. Oyunu satın almadan önce sitemiz içerisinde inceleme puanlarına ve tüm haberlere bakmanızı tavsiye ederiz.

Oyunun PC versiyonu için istenilen fiyat hakkında sizler ne düşünüyorsunuz. Açıklanan fiyat hakkında neler düşünüyorsunuz. Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Aynı zamanda bizleri Twitter ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!