Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk Hayat Simülasyonu Oyunu Nivalis Geliyor

Cloudpunk adlı oyunun geliştirici olan ION Lands yeni bir oyun üzerine çalışıyor. Bu oyun ise Cyberpunk evreninde geçecek olan simülasyon oyunu olacak. Cyberpunk simülatör olarak değerlendirebilirsiniz. Nivalis olarak duyurulan oyunun Steam sayfası da burada.

Cyberpunk hayat simülasyonu olarak çıkışını yapacak. Oyunda gece gündüz döngüsü gibi hayat simülasyonlarında olan hemen tüm detaylar olacak. Sadece bunlarla da sınırlı değil aynı zamanda bir çok içerikte içerisinde olacak. Aşağıdan tanıtım yazısına göz atabilirsiniz.

“Şu an Nivalis’tesin. Geçinmek bu siber şehirde hiç de kolay olmayacak. Organlarının peşinde koşan çeteler, nefesinden bile vergi alacak olan Corp kuvvetleri ve dinmek bilmeyen deprem ve sarsıntılar… Bu şehir yarın bile denizin dibini boylayabilir, o yüzden bugün gününü gün etmeye bak.

En başta küçük bir esnaf olarak, ufak bir erişte tezgâhı ya da bir stim pazarı ile başlamak zorundasın. Yürümeden önce emeklemen gerek. Bir süre sonra kendi barın, restoranın hatta bir gece kulübün bile olacak. İşini büyüttüğün zaman bir bakmışsın Nivalis’teki gece hayatı senden soruluyor. Gecenin sahibi olmuşsun!

Nivalis’te zamanını nasıl harcayacağın tamamen sana kalmış. Bu gerçekçi hava koşullarına sahip eşsiz ve kısmi yaşam simülatöründe gece ve gündüz birbirini takip ederken sen, işini büyütmeye odaklanıp yabancılarla tanışıp farklı farklı karakterlerle yüz göz olacaksın. Kimi dost olarak göreceğin ise sana kalmış. Voksel siber şehirde tehlike ve dostluk kol geziyor. Nivalis’e hoş geldin!”

Henüz geliştirilme aşamasında olan oyunun çıkış tarihi bilinmiyor. Ama Türk oyuncular için sevindirici bir haberimiz olacak Türkçe dil desteği de oyunda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel