Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077’nin Gelişim Sürecinde Son Aşamaya Gelindi

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili olarak yeni detaylar paylaşıldı. Gelen yeni açıklamalar ile birlikte oyun hakkında yeni açıklamalar son mali çeyrek yılı açıklamalarında geldi. Polonya merkezli bir şirket olan CD Projekt Red üçüncü çeyrek mali yılı açıklamalarını yaparken önümüzdeki sene çıkışını yapacak olan oyun hakkında da kısa açıklamalarda bulundu. Cyberpunk 2077’nin gelişim sürecinde son aşamaya gelindiği açıklandı.

The Witcher serisi ile tanıdığımı şirket CD Projekt Red yeni mali raporlarını paylaştı. Witcher serisi ile birlikte yakaladıkları popülerliği Cyberpunk 2077 ile devam ettirmek istiyorlar. Bunun ile de birlikte yeni oyunlarının gelişim sürecini paylaştılar. Oyunun gelişim sürecinde son aşamaya geldiklerini açıkladılar. Gelen açıklamalar ile birlikte en zorlandıkları dönemin başladığını da söylediler.

Cyberpunk 2077 oyunu büyük bütçeli bir yapım olarak karşımıza çıkacak. CDPR tarafının oyuna olan yatırımı ise bir hayli fazla. Daha önce bu durum ile ilgili olarak açıklamalar gelmişti. The Witcher serinden kazanılan miktarı şimdiden aşmayı başardılar. Ama şirkete oyunun geri dönüşü %7’lik bir büyüme oldu.

Oyunun içerisinde Keanu Reeves’in de bulunduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz. Mali olarak CDPR oyuna büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından da büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Çok büyük bir dünyanın bizler ile birlikte olacağı gelen oynanış videoları ile birlikte gösterildi aslında.

Cyberpunk 2077 Gelişim Süreci

Oyunun çıkışına son 5 ay kaldığı bu dönemde Cyberpunk 2077’nin gelişim sürecinde son aşamaya varması iyi bir haber. Çıkışında bir gecikme yaşanmasını engelleyecektir. Uzun süredir geliştirilmeye devam eden yapımda son 5 ayda oyun tamamen bitirilecektir. Geriye kalan süre içerisinde de hatalar ve buglar ayıklanmaya başlanacaktır.

Oyun şuan için çeşitli platformlar üzerinden ön siparişe açılmış durumda. 16 Nisan 2020 tarihinde de çıkışını yapacak olan oyun PlayStation, Xbox One, Epic Games Store ve Steam için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım çıkışı ile birlikte CDPR bekleneni oyunculara sağlamayı başaracak mı? Aynı zamanda da yapılan yatırım istenilen geri dönüşü şirkete sağlayacak mı hep birlikte 16 Nisan tarihinde göreceğiz.

Oyunu ön sipariş ile şimdiden almak isterseniz Steam ve Epic Games Store‘da oyun 249 TL gibi bir fiyata sahip olarak satılıyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel