Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077’de Cinsiyet Seçimi Olmayacak

En çok beklenen oyunlardan birisi olan Cyberpunk 2077’de yeni bir haber yayınlandı. Gelen yeni bilgiye göre oyun yaratma ekranında cinsiyet seçimi bulunmayacak. İstediğiniz görüntüde sese sahip karakterler yapabileceksiniz. Karakter yapma ekranında karakterinizi dilediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Bu sayede de ortada bir sınırlama ve kısıtlama olmayacak.

Metro sitesine konuşan oyunun konsept çizimcisi Marthe Jonkers tarafından yeni karakter yapma sistemi açıklandı. “Artık karakter ekranında cinsiyetinizi seçmeyeceksiniz. Ben erkek veya kadın karakter olmak istiyorum demeyeceksiniz, sadece bir vücut türü seçeceksiniz çünkü biz dilediğiniz herhangi bir karakteri yaratabilmenizi istiyoruz. Artık bir vücut türü ve ses seçimi yapacaksınız, bunlardan biri erkek sesi, diğeri ise kadın sesi. Bunları dilediğiniz gibi karıştırabileceksiniz.” diyerek açıklamalarda bulundu.

Son demoda bu sistem eski usülde olduğu gibi erkek ve kadın karakter seçime dayalıydı. Daha sonra ise seçimlerimize göre karakter oluşuyordu. Şimdi ise bu sistem gelen eleştiriler sonrasında değişti. Artık oyunda cinsiyet seçimi olamayacak. Vücut seçimi yaparak istediğiniz tarzda karakter oluşturabileceksiniz. Bu tercihe gitme sebepleri ise “Oyunculara kendi karakterlerini yaratma ve oyunu diledikleri gibi oynama özgürlüğü vermek istedik” şeklinde açıklıyorlar.

16 Nisan 2020 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun da istediğiniz gibi karakter oluşturabileceksiniz. Trans karakterleri daha önce yayınlanan ekran görüntülerinde görmüştük. Cyberpunk 2077’de bu tarzda bir değişiklik oyuna bakalım nasıl etki edecek. Bakalım oyunda nasıl karakterler yapılacak.

Karakter yaratma ekranlarından çok zevkli işler çıkacak gibi gözüküyor. Bu durum ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz. Yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel