Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077, Steam İstek Listesi Zirvesinde

Cyberpunk 2077 oyunu Nisan ayından Eylül ayına ertelendi. Bu erteleme haberi ise bir çok oyuncuyu üzmüştü. Bu önemli haberin detayı ise CD Projekt Red’in oyunda bulunan hata ve bug’ları temizlemek için istediği süreydi. Hatta bu yüzden işçilerini ekstra çalıştırıyor. Bu durumda büyük bir tepki toplamıştı. Onun haricinde de bu erteleme haberi ile ilgili teoriler de ortaya çıktı. Ama oyuncular bu teorilere ve diğer detaylara çok önem veriyor gibi durmuyor. Sadece oyun ertelendiği için üzülüyorlar. Bu durumu da Cyberpunk 2077, Steam istek listesi verilerinden alıyoruz. Oyuncuların bu sene içerisinde beklediği büyük yapım Cyberpunk 2077. Verilerden bu durum anlaşılıyor.

Steam İstek Listesi

 1. Cyberpunk 2077 – 17.09.20
 2. The Outer Worlds – 25.10.19
 3. Dying Light 2 – Belirsiz
 4. Doom Eternal – 20.03.20
 5. Death Stranding – 2020 yaz ayları
 6. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – 2020
 7. Mount & Blade II: Bannerlord – 2020 Mart ayında erken erişim  
 8. Resident Evil 3 – 03.04.20
 9. Baldur’s Gate III – Belirsiz
 10. Hollow Knight: Silksong – Belirsiz

Steam istek listesi yukarıda gördüğünüz gibi. Listede bazı değişiklikler bulunuyor. Resident Evil 3 Remake listede biraz yukarılara doğru ilerleme kaydetmiş gözüküyor. Steam’da da en çok beklenen 10 yapım yukarıda gördüğünüz gibi sıralanıyor. Bu listede ilerleyen dönemlerde bazı değişiklikler gerçekleşecektir. Ama ilk sırada bizler büyük bir değişiklik beklemiyoruz.

Cyberpunk 2077, Steam istek listesi durumunda ilk sırada, bu değer de büyük ihtimalle değişmeyecek. Listede lider olarak kalmaya çıkışına kadar devam edecek. Oyun duyurulduğu zamandan bu yana beklenmeye devam ediyor. Oyuncular büyük bir heyecan ile oyunun çıkmasını bekliyor. Bakalım nasıl bir yapım karşımızda olacak bizlerde büyük bir merak ile bekliyoruz.

Son olarak da oyun 17 Eylül 2020 tarihinde PC ve bu nesil konsollar üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. Bir kaç ay daha dişimizi sıkmamız gerekiyor. Bu sırada diğer Cyberpunk 2077 haberlerimize göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!