Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Game Pass’e Ne Zaman Gelecek? Gelecek Mi?

Cyberpunk 2077 geçen sene çıkışını gerçekleştirmiş oyunlardan birisi. Çıktığı dönemde büyük eleştirilerin odağı olmuştu. Daha sonra gelen güncellemeler ile oyun daha iyi bir hale getirildi. Ne kadar eleştirilen bir oyun olsa da oyunlar tarafından satın alınan oyunlardan birisi. CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun popülerliği devam ediyor. Oyuncular tarafından Cyberpunk 2077’nin Game Pass’e gelmesi bekleniyor. Cyberpunk 2077 Game Pass’e gelecek mi soruları da sorulmaya devam ediyor. Bu soru S&C etkinliği sırasında CDPR Başkanı Adam Kicinski’ye de soruldu.

Kicinski: “Tüm iş fırsatlarını daima değerlendiririz ama bu tür bir abonelik modeli ürünlerin yaşam döngüsünün belirli anlarında iyi oluyor, bu kadar erken safhada değil. Witcher 3 de belli bir süre abonelik servislerinde kaldı ama her seferinde bunun faydasını ve maliyetini göz önüne almak, satışlarla kıyaslamak zorundayız. Yani bu verilere dayanarak verdiğimiz bir karar. Cyberpunk 2077 için henüz çok erken.”

CDPR Başkanı Game Pass için evet yada hayır gibi bir açıklama yapmadı. Açıklamasından aslında oyunun bir noktada Game Pass’e geleceğini çıkarabiliriz. Büyük ihtimalle bu süre için daha zaman var. Çünkü daha oyun çıkalı bir sene gibi bir zaman oldu. Bunun yanında oyun Steam’de özellikle indirim dönemlerinde satmaya devam ediyor. Oyunu bizler yakın zamanda Game Pass’de göremeyeceğiz gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel