Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Dosya Boyutu Ne Kadar Olacak?

Dünyanın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077 hakkında yeni bir bilgi daha açıklandı. E3 2019’da oyunun çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bu çıkış tarihi ile birlikte oyunculara bir rahatlama geldi. Ama şimdi ise merak edilen konu oyunun dosya boyutunun ne olacağı oldu. Oyunun çıkış tarihi açıklandıktan sonra nasıl bir yapım olacağı ile ilgili olarak derin araştırmalar başladı.

Ama oyunun nasıl bir mekanik barındıracağı henüz belli değil. Ama elimize geçen yeni bir bilgi daha bulunuyor. Bu bilgi PlayStation sahipleri için diyebiliriz. PlayStation için Cyberpunk 2077 oyunu en az 80 GB’lık bir alana yer açılmasını istiyor. Ama PC ve Xbox oyuncularının ne kadar yer açmaları gerektiğine dair henüz bir açıklama bulunmuyor.

Xbox ve PlayStation oyuncuları ne kadar bir alan açmaları gerektiğini düşünürken PC sahiplerine ise geri dönüşü nasıl olacağı merak ediliyor. Xbox ile PlayStation arasında çok büyük boyut farkları olmayacağı konuşuluyor. Ama PC tarafı için henüz bir bilgi sahibi değiliz.

Cd Projekt Red oyun ile ilgili olarak optimizasyon çalışmlarına devam ediyor. Oyunun çıkışına daha 10 ay gibi bir süre bulunuyor. Nasıl bir sistem gereksinimi ve dosya boyutu istediği ise tam olarak çıkışına yakın açıklanacaktır.

Oyunu hangi platform üzerinden oynayacak olacaksanız olun en az bir 80 GB’lık bir yer açmayı ihmal etmeyin. Oyun büyük ihtimalle en az 80 GB kadar yer isteyecektir. Ama 80’den ne kadar yüksek olur henüz bilinmiyor.

Oyun önümüzdeki sene 16 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PC, Xbox ve PlayStation için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun bakalım nasıl bir sistem isteyecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel