Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cuphead PlayStation 4 İçin Sürpriz Biçimde Yayınlandı

Cuphead oyunu hakkında yeni bir haber geldi. İkincisi için geliştirilmeye başlayan oyun sürpriz bir şekilde PlayStation 4 için yayınlandı. Çıktığı dönemde çok beğenilen oyun çıkışını Xbox One, Nintendo Switch, PC ve mobil platformlar için gerçekleştirmişti. Şimdi ise Cuphead oyunu PlayStation 4 üzerinde de oynanabilir olacak. Bu hamlenin tam nedeni ise henüz bilinmiyor.

Cuphead oyunu 29 Eylül 2017 yılında çıkışını gerçekleştirmiş bir yapım. Eski çizgi film tarzı ile ilk olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Daha sonra ise zorluğu ile oyuncuları çileden çıkardı. Muhteşem bir tasarıma sahip olan oyun zorluk ile birleşince sürekli oynanan bir yapım haline geldi. Oyunun en iyi tarafı ise bölüm tasarımlarının iyi yapılmış olması aslında. Oyunda bir bölüm ortalama olarak 2-3 dk olarak planlamış. Buda oyunda yanınca tekrar oynamanıza neden oluyordu. Oyunu ilk defa alacak ve oynayacaklar için uyarımızı yapalım oyun son derece zor.

Cuphead oyunu çıktığı dönemde en iyi bağımsız oyun ödülüne de kazanmayı başardı. Oyun StudioMDHR tarafından geliştirildi ve yayınlandı. İkinci oyun için de çalışmalar başlamış durumda. İlerleyen dönemde o oyunu da göreceğiz. Cuphead artık PlayStation 4 platformunda da erişime açılmış durumda.

Cuphead’a geçtiğimiz günlerde bir DLC ekledi. Bu DLC ise Xbox One’da ücretsiz olarak yayınlandı. PlayStation 4 versiyonuna bu DLC gelecek mi henüz bir açıklama yok. Fiyatı ile ilgili olarak ise 15 ve 19 dolar arasında bir fiyata satılması bekleniyor. Türkiye fiyatı da açıklanınca sizler için paylaşacağız.

Son olarakta Netflix’te Cuphead için bir dizi için de çalışmalar başlamış durumda. Cuphead markası gelişmeye ve yeni platformlara açılmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!