Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

CS:GO Hızlı Level (Seviye) Atlama

CS GO Level Sistemi Nedir ?

CS:GO hızlı level almak için yapmanız gerekenler şu şekilde; CS:GO Oyununda iki adet seviye sistemi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi rekabetçi seviyesi yada rütbesi olarak adlandırdığımız sistemdir. Bir diğer sistem ise klasik oyun içinde ki genel seviyemiz. Rekabetçi seviyenizin, rütbenizin belli olması için 10 adet rekabetçi maç tamamlamanız gerekir. Genel seviyeniz için ise normal oyun oynamanız yeterli olacaktır.

CS:GO Son Seviye Nedir ?

CS:GO oyununda seviye sistemi 0’dan başlayarak 40’a kadar devam etmektedir. 40. Seviye Counter Strike: Global Offensive’de sonuncu seviyedir.

CS:GO’da Level Kasmak

Oyuncuların da dediği gibi oyunda level atlamak pek kolay bir iş değil. Bir modu veya maçı tamamladığınız zaman size belirli bir miktar XP verilmektedir. Bu XP’ler sayesinde seviyemiz artmakta.

CS:GO Rekabetçi Maçta XP Kazanmak

Oyunda XP kazanmak için sadece normal oyun modların da oynamanız gerekmekte, rekabetçi modunda XP kazanmanız mümkün değildir.

XP Neden Önemli?

Oyunda belli bir seviyeye ulaşmak önemli. Neden derseniz rekabetçi maç oynamak için 6.000 XP almanız gerekmektedir. Yani Özel Seviyede 2 olmanız gerekmektedir. Sonra Prime eşleşmesi içinde 21 seviye olmamız gerekmektedir. Buda yaklaşık 101.000 XP yapmaktadır. Ayrıca her 40. seviyede o yıla özel servis madalyası kazanırsınız. Bu her yıl tekrarlanmaktadır. Şimdi modlara geçebiliriz.

CS:Go En Çok XP Kazandıran Oyun Modları

Deathmatch : Bir haritada topla 16 kişi ve 2 ayrı takım olarak mücadele verirsiniz. Burada kazanacağınız XP skor x 0.2 şeklinde hesaplanmaktadır. Yapmanız şart olan tek şey adam öldürmek.Ayrı olarak bonus silahları da kullanırsanız 2 kat puan almış olursunuz.

Casual Mod : Burada toplam XP Skor x 4.0 ile hesaplanmaktadır. Bu mod bir nevi rekabetçi gibidir ancak daha serbesttir. Sözgelişi takım arkadaşın hasar almaz ve ağır bir mücadele vermenize gerek kalmaz. Normal bir haritada 5-5 toplam 10 kişi mücadele verirsiniz.

Rekabetçi : Özel düzeyde 2’ye erişirseniz artık rekabetçi mücadelelere katılabilirsiniz. Rekabetçi mücadelede ise XP şu şekilde hesaplanmaktadır. Kazanılan Toplam Raunt Sayısı x 30 şeklinde hesaplanır.Oyunda ki en uzun oyun modudur. Bildiğiniz en ehemmiyetli oyun modu budur.

Wingman : Bu modda ise toplam 4 kişi bulunmaktadır. 2’li bir şekilde ayrılırlar ve mücadele verirler. Bu modda ki haritalar küçük olmaktadır ve yalnızca bir tane bomba alanı bulunmaktadır.

Arms Race : Bu modda kazandığımız XP şu şekilde hesaplanmaktadır. Skor x 1.5 şeklinde hesaplanır. Bu modda pek fazla XP kazanamayacağınızı düşünebilirsiniz ancak oyun hızlı ilerlediği için gayet uygundur.

Demolition : Bu modda ise kazandığımız XP şu şekilde hesaplanacaktır. Toplam Skor x 3.0 bize kazandığımız XP miktarını verecektir. Oyunda ki en popüler modlardan biridir. Burada silahlarımızı düşman öldürerek geliştirebilirsiniz.

CS:GO hızlı level alma sistemi için uygulamanız gereken oyun modlarını kaçırmayın ve olan oyun modlarını da en iyi şekilde oynamaya çalışın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel