Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Crysis Remastered Resmi Olarak Duyuruldu

Geçtiğimiz gün sizler ile bir Crysis’in resmi olarak duyurulduğu ile ilgili olarak haber paylaşmıştık. Bunu paylaşma sebebimiz ise Crysis’in resmi sitesi içerisinde alınmış bir durum ile ilgiliydi. Daha sonra Crytek tarafından bu sayfa kapatıldı. Dün ise Crytek tarafından resmi olarak açıklama geldi. Sonunda Crysis Remastered resmi olarak duyuruldu. Resmi olarak oyunun duyurulması ile birlikte akıllara takılan bazı sorularda gelmeye başladı. Bu sorulara bakacağız ama ilk olarak bir yayınlanan fragmana göz atalım. Oradan alabildiğimiz detaylara da göz atalım.

Crysis Remastered Fragman

İlk olarak göze çarpan detaya yani oyunun bir çok platform için çıkış yapacağından bahsedelim. Oyun çıkışını PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için gerçekleştirecek. Birden fazla platform üzerinden oynama imkanımız olacak. Erişim olarak imkanımız fazla. Bunun haricinde de oyunun tam olarak çıkış tarihi bilinmiyor ama ‘Coming Soon’ yazısı ile çok bekleteceğini düşünmüyorum.

Şimdi gelelim asıl merak edilen detaylara. Sistemlerimize gelecek olan yüklenme ile ilgili detaylara. Crysis sadece hikayesi yada oynanışı ile efsane olan bir oyun değil. İlk olarak bundan bahsedelim. Crysis döneminde en iyi bilgisayarlarda zor çalışan bir oyundu. Bunun sebebi optimizasyon sıkıntılarından yada oyunda yaşanan sıkıntıdan değildi. Bunun sebebi oyunun grafiksel olarak en üst düzeyde olmasından kaynaklanmasıydı. Bu özelliği sayesinde ‘Senin bilgisayarın Crysis çalıştırıyor mu?’ geyiğinin başlamasına da sebep olan oyundur. Bu özelliği ile de kulaktan kulağa yayılmış oyun özelliği taşıyor.

Şimdi ise gelecek olan Remastered versiyonu PC’leri ne kadar zorlayacak merak ediliyor. Cryengine’nin tüm gücünü bu oyunda görecek miyiz. Açıklananlara bakalım. Açıklananlara göre PC’lerinizi hazırlayın diyebiliriz. Çünkü Crytek hiçbir şeyden kısmamış. görülüyor.

Crysis Remastered Resmi Olarak Duyuruldu

Remaster versiyonda yüksek kaliteli dokular, geliştirilmiş grafikler, HD doku paketi, geçici kenar yumuşatma, SSDO, SVOGI, yeni ışık ayarları, hareket bulanıklığı, paralaks oklüzyon haritalaması, parçacık efektlerine ek olarak hacimsel sis ve ışık demetleri, yazılım tabanlı ışın izleme, ekran alanı yansımaları da bulunacak. Özellikleri ile gelecek. Bunlardan daha fazlası da oyunun içerisinde olabilir.

Bu detayları yayınlanan 30 saniyelik fragman içerisinde anlamak son derece güç. Ancak ilerleyen dönem içerisinde gelecek olan detaylar ile birlikte tüm detayları öğreneceğiz. Yeni fragmanları, oynanış videosunu ve aynı zamanda çıkış tarihini merakla bekliyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel