Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Crysis Remastered İçerisinde Crysis Warhead Olabilir

Son günlerde Crysis serisine gelecek olan oyunu merak içerisinde bekliyordu. Bizlerde sitemizde süreci sizlere en hızlı şekilde aktarmaya çalıştık. Bir kaç günlük uzun bulmaca süresinden sonra Crytek tarafından Crysis Remastered resmi olarak açıklandı. Bu açıklamalar ile birlikte geliştirilen oyun ile ilgili olarak yeni bilgiler ve teoriler de gelmeye başladı. Bunlardan birisi hakkında konuşacağız. Crysis Remastered içerisinde Crysis Warhead DLC’sini de içerecek mi? Bu konu üzerine tartışmalar başladı.

İlk olarak Crysis Remastered için gelen açıklamalara göz atalım. Crytek bu Remastered’ı tek başına değil, Saber Interactive işbirliğiyle geliştirecek. Projenin içerisinde Tim Willits’in da bulunduğunu belirtelim.

Tüm Crysis Remastered Süreci

Willits,  Quake, Quake II, Quake III Arena, Quake III: Team Arena gibi oyunlarda görev yapmıştı, Doom 3’ün baş tasarımcısı, Quake 4’ün baş yapımcısı, Rage’in kreatif direktörüydü. Şimdi de Crysis Remastered’ın geliştirilmesinde rol oynuyor.

Willits, Twitter’daki mesajında “Crysis oyunlarını her zaman çok sevdim, bu oyunları yeni kitlelerle buluşturmak için Crytek’le birlikte çalışmak çok heyecan verici” şeklinde bir tweet attı. Bu tweet içerisinde de çoğul bir kelime kullanması akıllara bazı sorular getirdi.

Willits’in çoğul olarak kullanması akıllara Warhead DLC’sini getirdi. Bilmeyenler için Crysisi Warhead’ı ufak açıklayalım.

Crysis Remastered ve Crysis Warhead

Crytek, Crysis oyunu ile birlikte büyük bir başarı yakaladı. Daha sonra ise bu başarısı sürdürmek adına bir genişleme paketi çıkardı. Bu paketin adı da Crysis Warhead olarak yayınlandı. Bu oyunda da Psycho karakterini yönetiyorduk. Bu oyunun bağımsız bir genişleme paketi olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Gerek Crytek’in basın bülteni, gerek Willits’in sözleri Remastered oyunda hem Crysis, hem Crysis: Warhead hikayelerini oynayabileceğimizi işaret ediyor. Zaten Digital Foundry de Crytek’in “tek kişilik Crysis hikayeleri” sözüne dikkat çekmiş ve çoğul kullanımın Warhead’i de işin içine kattığını belirtmişti.

Bakalım yakın zaman içerisinde daha fazla detay görmeye devam edeceğiz. Umarız Crytek bizlere bu tarz bir sürpriz yapar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel