Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Crysis Hesabından Bir Tweet Daha Geldi

Crysis çanları çalmaya devam ediyor. Resmi hesap üzerinden bir yeni tweet daha atıldı. Atılan tweet ile birlikte beklentiler artmaya devam etti. Bu sefer gelen tweet ile birlikte beklentiler daha da büyümeye başladı. Artık tahmin yürütmek için elimizde daha fazla veri olmaya başladı. Crysis hesabından bir tweet daha geldi. Bu gelen tweette ise “Hey Nomad, hala bizimle misin?” yazısı görülüyor. Şimdi Crysis’in yeni oyunu hakkında neler olacağına bakacağız.

Crysis hesabından bir tweet daha

İlk olarak süreci tekrar hatırlayalım kısacak. İlk olarak Cryengine videosu ile süre başlamıştı ama çok anlaşılır bir iş değildi. Cryengine videosunun sonunda Crysis’in ilk oyunundan bir bölüm bulunuyor. Daha sonra ise Crytek tarafından 1 Nisan şakası olarak resmi siteden Nomad görseli yayınlandı. Bu durum şaka olduğu için çok önemsenmedi. Daha sonra ise dün itibari ile birlikte bir tweet atıldı. Bu tweet içerisinde “RECEIVING DATA” (Veri Alınıyor) yazısı bulunuyordu. Bu ilk mesaj oldu. 2016 yılından sonra ayılan ilk tweet olarak karşımıza çıktı. Şimdi ise bugün itibari ile yeni bir tweet daha atıldı. “Hey Nomad, hala bizimle misin?” şeklinde. Bu da kafaları karıştırmaya yetti.

Yeni Bir Oyun Mu Yoksa Remake Mi Gelecek?

Biz gelecek olan oyunun ilk etap için bir Remastered yada Remake tarzında olmasını bekliyoruz. Yayınlanan mesajlar ve Nomad odaklı paylaşımlar bize bunu gösteriyor. Bizler büyük ihtimalle ilk etap için bir yeniden yapım göreceğiz. Bu aynı zamanda Cryengine’in gücünü gösteren bir oyun olarakta çıkışını gerçekleştirecek.

Bu detaylar ile birlikte yeni bir oyun da karşımızda olabilir. Nomad’a aslında ne olduğu ile ilgili detayları anlatan bir oyun karşımızda olabilir. Nomad’in hikayesi ile karşımızda olabilirler. Tüm seriyi birbirine bağlayan ve yeni bir pencere açacak olan bir yapım olarak çıkışını gerçekleştirebilir. Şuan için herhangi bir şey söylemek için erken. Yakın zaman içerisinde daha fazla detay görmeye başlayacağız. Atılan tweetler ile birlikte ben şahsım olarak heyecanlandığımı ifade etmeliyim. Umarız kısa bir süre içerisinde yeni bir Crysis oyunu görebiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

1 Yorum

  1. Aslında Oyunun Grafikleri Günümüze Göre Hâlâ Daha İyi. Bence Yeni Oyun Gelsin Admin.

    0
    0
    Cevap vermek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
trendbet - kalebet giriş -
betkanyongiris.club
-

casinovale yeni giriş

-
kingbetting giriş
- perabet -

slotbar

-
bahsegel