Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Crash Bandicoot Mobil Oyunu Geliyor

Crash Bandicoot oyunu bildiğiniz gibi Activision tarafından satın alınmıştı. Bu yüzden de artık oyun Activision tarafından geliştiriliyor. Özellikle son çıkan N. Sane Trilogy ve Crash Team Racing Nitro-Fueled oyunları çok sevilmişti. Ticari olarak, incelemeleri olarak da son derece iyi yapımlardı. Oyuncular tarafından sevilen yapımlardı. Büyük bir merakla da yeni oyunun gelmesi bekleniyordu. Ama bu gelecek olan yeni oyun beklediğimiz platformlar üzerinden çıkışını gerçekleştirmeyecek. Crash Bandicoot mobil için gelmesi bekleniyor. Özellikle ortaya çıkan ekran görüntüleri oyunun mobil için olacağını gösteriyor.

Crash Bandicoot markası en eski marka adlarından birisi. Bu sayede de her nesil oyuncu tarafından da biliniyor. Güncel oyunları bunu kanıtlamayı başardı. Son iki oyunu çıkışını istenilen platformlar üzerinden gerçekleştirdi. Yeni oyun söylentileri de son günlerde çok fazla gelmeye başlamıştı. Ama bu PC ve konsollar için geleceği yönündeydi. Activision tarafı şaşırtmayı başardı. Özellikle mobil tarafa olan yatırımlarına hız vermenin peşinde. Crash Bandicoot’da bu yatırımlardan birsi olacak gibi duruyor.

King’den Crash Bandicoot Mobil Oyunu Gelecek

Crash Bandicoot mobil oyunu Candy Crash oyunu ile bildiğimiz King tarafından geliştirilecek. Bildiğiniz gibi King Activision Blizzard tarafından satın alınmıştı. Yeni oyunlar Crash Bandicoot olacak gibi duruyor. Hatta gelen bilgilere göre oyun hazırlanmış durumda olduğu söyleniyor. Yakın bir zaman içerisinde oyun mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirecek. Bu sayede de yakın bir zaman içerisinde oyunu mobil tarafta göreceğiz.

Yayınlanan bu görseller oyunun mobil olduğunu gösteriyor. Hatta çıkacak olan oyun Temple Run ve Subway Surfers tarzında yapımlar olacak gibi de duruyor. Daha kolay mekaniklerin bulunduğu bir yapım olacak. Karşımıza gelecek olan yapım ‘koşu’ oyunları tarzında olacak. Ama o eski tarzını da koruyacak gibi duruyor. Daha basitleştirilmiş ve mobile tam olarak uyarlanmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Umarız mobil oyundan sonra beklenen Crash oyunu da gelir ama açıklamalar Activision’ın oyuna başlamadığını gösteriyor. Bakalım beklenen Crash ne zaman gelecek. Sürekli olarak söylentiler ile sınırlı mı kalacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!