Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Crash Bandicoot 4 Oynanış Videosu Yayınlandı

Crash Banicoot’un yeni oyunu çok yakında karşımızda olacak. Oyun hakkında yeni detaylar da gelmeye devam ediyor. Bu detaylar ile birlikte oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğu da ortaya çıktı. Geliştirici ekip ne gibi yenilikler ile karşımızda olacak hep birlikte bir göz atacağız. IGN tarafından Crash Bandicoot 4 oynanış videosu yayınlandı. Activision tarafından yayınlanacak olan oyun Toys for Bob tarafından geliştirildi. Oyunun tam adı ise Crash Bandicoot 4: It’s About Time olacak. 2 Ekim 2020 tarihinde de oyun çıkışını gerçekleştirecek. Peki oyunun yenilikleri neler bir göz atalım.

Crash Bandicoot 4 Oynanış Videosu

Oyun hem yeni hemde eski elementleri içerisinde bulunduran bir oyun olacak. Klasik Crah’i de içerisinde barındıran bir oyun olacak. Ama yeni nesil oyuncuları da yakalayan bir yapısı da karşımızda olacak. Klasik Crash’de gördüğümüz utular ve dönüş yine bu oyunun içerisinde de bulunuyor. Klasik platform ögeleri yine oyunun içerisinde bulunuyor. Şimdi gelelim yeniliklerin neler olduğuna.

Oyunun içerisinde duvarda yürüme mekaniği karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte birde oyunda gravity (yer çekimi) mekaniği karşımızda olacak. Buna uygun tasarımlarda karşımızda olacak. Bunlar haricinde 3 farklı karakter ile oyunu oynama şansımız olacak. Farklı perpektifler ile oyunu oynama şansımız olacak. Bunların yanında 100’den fazla bölümle oyun çıkışını gerçekleştirecek. 3 ay kadar bir süre sonra oyun çıkışını gerçekleştirecek. Büyü ümitler ile oyunun çıkış yapması bekleniyor.

Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!