Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Conan Unconquered Co-op Oynanış Videosu

30 Mayıs tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan Conan Unconquered oyunundan Co-op oynanış videosu geldi. Strateji türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan oyun Funcom ve Petroglyph tarafından geliştiriliyor.

20 dakikalık bir oynanış videosu yayınlamış olan yapımcılar oyun hakkında oyunculara bilgi verdiler. Co-op tarzı oyunun hiç de fena durmuyor. Aynı zamanda oyunu Co-op olarak oynayan iki kişi
Petroglyph tasarımcısı Renato Orellana ve Funcom Topluluk Yöneticisi Jens Erik Vaaler’dı.

Conan Unconquered 20 Dakikalık Co-op Oynanış Videosu

Oyunun Co-op modu içerisinde bazı detaylar göz çarpıyordu. Co-op olarak oyunu oynarken para ortak olurken herkes kendi ordusunu yönetebiliyor. Aynı zamanda oyun Conan The Barbarian evreninde geçiyor. Gerçek zamanlı strateji türünde çıkış yapacak olan oyun Co-op modu ile oyuncuları kendisine çekmeyi başarabilir.

Oyunu Co-op olarak oynadığınız zaman oyun zorluğunda değişimler meydana geliyor. Bu da oyuna farklı bir tat katıyor. 30 Mayıs tarihinde çıkacak olan oyunu daha yakın takibe almanız için Steam sayfasına bir göz atabilirsiniz.

30 Mayıs tarihinde çıkışını yapacak olan gerçek zamanlı strateji türünde çıkış yapacak. Oyun kendisine has bir tarzı olacak gibi gözüküyor. Aynı zamanda oyun ile ilgili olarak co-op modu tarafında eğlenceli vakitler strateji seven oyuncuları bekliyor. Conan The Barbarian evreninde geçecek olan oyun bakalım beklentileri karşılayacak mı? Unutulmaya yüz tutmuş bir türde çıkış yapacak olan oyun oyuncular tarafından beğenilecek mi?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!