Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Warzone, Gelebilecek Yenilikler

Bir oyun popüler olduğu zaman veri madencileri iş başına geçerler. Bu veri madencileri sayesinde de oyuna gelebilecek yeniliklerden haberdar olabiliyoruz. Yeni gelen sızıntılara göre Warzone oyununa gelebilecek olan yeniliklere göz atalım. Birazdan sıralayacağımız yenilikler ilerleyen süreç içerisinde oyuna muhakkak eklenecektir. Ama bunlar bu yama ile gelir sözü sizlere veremiyoruz. Call of Duty Warzone son dönemin en popüler oyunlarından birisi olmayı başardı. Sürekli olarak da İnfinity Ward ekibi oyunu güncel tutmaya çalışıyor. Sürekli olarak oyuna yenilikler ekleniyor. Şimdi de sizlere bir sonraki yama ile Call of Duty Warzone, gelebilecek yenilikler hangileri onları yazacağız.

Oyun bildiğiniz gibi bazı modları yeni getirmeye başladı. Bunlardan birisi geçtiğimiz günler içerisinde gelen Solo moduydu. Şimdi ise oyuna gelmesi planlanan modlar arasında Duos Ve Quads modları olacak. Gelecek yeni yama ile birlikte Call of Duty Warzone oyununa 2 yeni mod eklenecek. Bu modlar sayesinde çift olarak ve dörtlü takımlar olarak da oyuna girebileceksiniz. Yeni yama sadece bu modlar ile de sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda yeni sınırlı süreli modlarda oyuncular ile birlikte olacak.

Call of Duty: Warzone, Gelebilecek Yenilikler Neler?

Veri madenciliği ile ortaya çıkan bilgilere göre bu yama bilgilerine göre yapımcı ekip şimdilerde Battle Royale modunun Duo ve “battle royale quads” versiyonları üzerinde çalışmaya başlamış. Bununla birlikte ilginç yeni oyun modları da yapılacaklar listesinde kendisine yer bulmuş. İddialara göre sınırlı bir süre boyunca oynanabilecek ve High Action isimli bir mod da yeni güncelleme ile oyuna eklenecek. Bu mod oyunların hızını artıracak ve gazın çok daha hızlı gelmesini sağlayacak. Shotty Snipers isimli modda ise sadece pompalı tüfek ve keskin nişancı tüfeği bulunacak.

Bakalım bu yukarıda sayılanlardan önce oyuna Solo, Duo ve Squad modları oyunda kendisine yer bulacak. Warzone oyunu sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Bakalım İnfinity Ward’ın asıl planları ne olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel