Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Modern Warfare Gunfight Modu Tanıtıldı

Call of Duty’nin yeni oyununun çıkmasına çok uzun bir süre kalmadı. Özellikle Black Ops 4 ile hikayeye ara vermesinden sonra yeni CoD oyunu Modern Warfare ile yine yeniliklere açık bir şekilde geliyor. Black Ops 4 ile online oyuncu gurubuna hitap eden bir yapım oldu. Aynı zamanda Battle Royale modu ile de seride bir ilk denendi. Şimdi ise Call of Duty Modern Warfare ile birlikte farklı bir tarz geliyor.

İlk göze çarpan etkileyici ve gerçekçi grafikler oldu. Özellikle de ilk tanıtım fragmanı oyuncuları resmen mest etmeyi başardı. Daha sonra ise serinin çıkış tarihi açıklandı. Şimdi ise İnfinity Ward oyunda bulunacak yeni oyun modunu da tanıttı. Gunfight adı verilen bu oyun modunda ikili takımlardan oluşan 4 grup arasında oynanacak.

Gunfight Oyun Modu

40 saniye sürecek olan savaşlar da grupların bir bayrakları olacak ve bu bayraklar ele geçirilmeye çalışılacak. Bayrak ele geçirme bir kazanma koşulu aynı zamanda tüm düşmanlarınızı öldürürseniz de oyun kazanılacak. 6 etaptan oluşacak olan modda bir de şampiyonun belirleneceği etap bulunacak. Aynı zamanda oyunda bayrağı alma süresi 3 saniye sürecek. Toplam 40 saniye içerisinde tüm işlemleri halletmeniz gerekiyor. Oldu da 40 saniye içerisinde takımlar bayrak kapamadı ve yenişemediler o zaman canı yüksek ola grubun hanesine puan yazılıyor.

Gunfight oyun modu için özel haritaların hazırlanacağı da açıklandı. Aynı zamanda CoD yayıncıları arasında da oyun modu denendi. Bu denenme arasında da teknik bilgiler Infinity Ward tarafından açıklandı.

Bu oyuna gelecek olan modlardan sadece ilki olacak. Infinity Ward oyun içerisinde daha bir çok yeni modun bulunacağını açıkladı. Çevrimiçi modlar üzerine uğraştıkları bilgisini de paylaştı. 1 Ağustos tarihinde ise yeni oyun modlarını duyurmaya devam edecekler.

Call of Duty Modern Warfare oyunu 25 Ekim 2019 tarihinde PC, Xbox ve PlayStation için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım nasıl bir hikaye ve oyun modları ile çıkışını yapacak.

Captain Price’ı tekrar görmek oldukça heyecan verici olacak gibi gözüküyor. Çıkış tarihine çok kısa bir süre kaldı. Bakalım hikayeye ve gelecek olan modlar ile ilgili olarak ne gibi yeni gelişmeler olacak. 1 Ağustos tarihinden sonra her şey belli olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel