Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Modern Warfare Boyutu Ne Kadar Olacak?

Birçok oyuncu Call of Duty: Modern Warfare indirme boyutunun ne kadar büyük olacağını merak ediyor.

24 Ekim Perşembe ve 25 Ekim Cuma günü, Call of Duty: Modern Warfare resmi olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuların zevk alabileceği bir yer edinecek. Popüler franchise alanındaki en yeni girişimi indirmek ve becerilerini göstermek için kendilerini hazırlayan birçok topluluk üyesi var. Bununla birlikte, Call of Duty: Modern Warfare indirme boyutuna uyması için konsolunuzda veya PC’nizde bol miktarda sabit disk alanı bulunduğundan emin olmanız gerekir. Yükleme sonrası yeni içeriklerin eklenmesi söz konusu olduğunda bu boyut oldukça büyük olacaktır.

COD serisinin bu yeni oyununun büyüklüğünün ne kadar olacağını merak ediyor musunuz? Eğer öyleyse, aşağıda ne kadar sabit disk alanına ihtiyaç duyacağınızla ilgili gerekli bilgiye ulaşacaksınız.

Call of Duty: Modern Warfare İndirme Boyutu Ne Kadar Büyük?

Call of Duty: Modern Warfare için önerilen depolama alanı toplam 175 GB olacaktır. Bu lansman günü bir oyun için inanılmaz derecede büyük bir miktar gibi görünebilir. Ancak, Activision bu 175 GB boyutunun oyuncuların, oyunu piyasaya sürdüklerinde indireceği toplam boyutunun olmadığını açıkladı. Bu depolama alanı, oyuna eklenecek olan lansman sonrası içeriğin tümünü indirmek ve kurulumdan sonrası için gerekli olan alan. Call of Duty: Modern Warfare, topluluk üyeleri 24 Ekim ve 25 Ekim’de oyunun daha küçük boyutta olduğunu görecekler.

Neyse ki, Call of Duty: Modern Warfare’in size sunacakları her şeyi deneyimlemek için lansman gününde 175 GB kadar büyük bir indirme boyutunun olmaması sevindirici. Ancak yinede indirme boyutu çokta küçük olmayacaktır.

Ayrıca oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun indirme boyutu ne kadar büyük olacağı konusunda düşünceleriniz nelerdir? Twitter ve Facebook‘ta bize bildirin!

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!