Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Mobile, Zombi Modu Kaldırılıyor

Bildiğiniz gibi mobil platformlarda geçtiğimiz sene Call of Duty Mobile çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra da mobil platformlara ambargo koymayı başardı. Bu başarısı sayesinde de oyuna olan yatırımlar artmaya başladı. 100 milyon üzerinde oyuncu sayısına yapım kısa süre içerisinde ulaşmayı başardı. Hem İOS hemde Android için yayınlanan oyun mobil platformun yeni lideri olmayı başardı. Bu başarısı oyunun içerisinde bulunan modlardan kaynaklanıyor. Bir battle royale modunun bulunması aynı zamanda da rekabetçi modunun bulunması oyuncuları oyuna çekti. Aynı zamanda da marka bir yapım olmasından bu durum kaynaklandı. Gelelim bu övücü yazıdan sonra kötü habere. Call of Duty Mobile zombi modu kaldırılıyor.

Call of Duty Mobile zombi modu oyunda beklenen etkiyi yaratmadı. Bu duruma karşılık olarak da firma modu bir süre kaldırmayı düşünüyor. Kaldırılma sebebi ise modun beklenen kaliteye ulaşamamasından kaynaklanıyor. Oyunu oynayanlar bilirler mod sınırlı bir süreliğine oyun eklenmişti. Etkinlikten sonra ise mod oyundan kaldırılacak. Ne zaman geri geleceği ise tam olarak bilinmiyor. Bununla birlikte Nacht Der Untoten haritası da oyuna eklenmeyecek.

Bunlara ek olarak 25 Mart tarihinde oyundan zombi modu kaldırılacak. Oyun modu beklenen kaliteye ulaştığı zaman tekrar oyuna eklenecek. Ama tekrar ne zaman gelecek bu konu ile ilgili olarak açıklama gelmedi. Bu bilgilere de Reddit üzerinden yapılan açıklamalar ile ulaşma imkanına eriştik.

Call of Duty Mobile oyununu sizlerde İOS veya Android üzerinden oynayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunu Tencent’in emülatörü üzerinden oynamanız da mümkün. Siz oyunu nereden ve nasıl oynamak isterseniz artık. Oyun aynı zamanda tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmuş durumda. Sizlerin arasında da denemeyen varsa 1 GB’nin üzerinde bir depolama alanı istediğini de belirtmemiz gerekiyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız 

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel