Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Call of Duty: Black Ops Reboot Gelebilir

Activision Call of Duty serisi ile ilgili olarak yatırımlarına hız vermeye başladı. Özellikle Call of Duty Modern Warfare serisi ile birlikte oyun başka bir boyut kazanmayı başardı. Şimdi ise o başarısını devam ettirmeyi planlıyor. Daha önce Activision tarafından açıklananlara göre 2020 yılı içerisinde de yeni bir Call of Duty oyunu göreceğiz. Bu oyunun gelen sızıntılarına geçmeden önce bu oyunun Call of Duty Black Ops reboot olabileceği konuşulmaya başlandı.

Bu düşüncenin ortaya çıkma sebebi ise Call of Duty Modern Warfare oyunu ile yakalanan başarı aslında. Modern Warfare serisi çıkan son oyun ile birlikte sıfırlandı ve tekrar ele alınmaya başlandı. Yeni bir oyun motoru kullanılarak geliştirilen yapım büyük beğeniler toplamayı başardı. Activision tarafından da bu durum sevilmişe benziyor aslında. Buna karşılık olarak da bu sene içerisinde çıkacak olan oyunun Call of Duty Black Ops reboot olması bekleniyor.

Gelen Sızıntı Haberler:

İlk olarak Activision tarafından ve bildiğimiz detaylara bakalım. 2020 senesi içerisinde gelecek olan yapımın Treyarch tarafından geliştirildiğini biliyoruz. Yeni gelecek Call of Duty oyunu onlara emanet olacak. Treyarch’ın da geliştirmekte olduğu yapımın Black Ops olduğu biliniyor. Bunlar bildiğimiz bir detay aslında. Şimdi gelelim sızıntı olan habere Oyunun kod adının Project Zeus olduğu, Call of Duty: Black Ops veya Call of Duty: Black Operations olarak adlandırılacağı ileri sürülüyor. Gelen sızıntı haberler bu şekilde.

Şimdi gelelim Modern Warfare ile nasıl benzerlikler sunacağına. İlk olarak Black Ops’un yeni oyununun da bir reboot olması bekleniyor. Aynı zamanda Modern Warfare’ın yapımında kullanılan oyun motorunun kullanılması da bekleniyor. Bunlar haricinde Modern Warfare oyunundan daha gerçekçi ve kanlı olacağı da gelen sızıntılar arasında. Bunların dışında bizleri Soğuk Savaş dönemine ve Vietnam Savaşına götürecek. Bu dönem içerisinde geçecek olan bir hikaye karşımızda olacak. Gerçek olaylardan esinlenilmiş bir hikayenin karşımızda olacağını da belirtmemiz gerekiyor.

Yukarıda verdiğimiz detaylar haricinde online tarafta ise yine karşımıza zombi modu ve ’32vs32′ çok oyunculu modunu da göreceğiz. Call of Duty Black Ops reboot dışında bir CoD oyunu sızıntısı daha var. Daha ileri bir tarihte gelecek olan oyun ücretsiz bir şekilde çıkacak.

Call of Duty: Advanced Warfare ve WWII yapımcısı Sledgehammer’in ücretsiz bir CoD oyunu üzerinde çalışmakta olduğu söyleniyor. 2021 yılı içerisinde oyunun çıkması planlanıyor. Bir ana oyun gibi değil spin-off bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Bu yanı ile Warzone gibi bir yapım olması bekleniyor aslında.

Activision Call of Duty Modern Warfare’da yaptığı gibi, 2020 yılında gelecek olan CoD oyununda da aynısını yapacağını düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi oyuna battle royale modu daha sonradan ve ücretsiz olarak geldi. Büyük ihtimalle aynı durumu 2020 yılında gelecek olan oyunda da göreceğiz. Ücretsiz bir battle royale oyunu ile 2021 yılında karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel