Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bully 2 2013 Yılında İptal Edilmiş

Rockstar Games çıkardığı oyunlar ile kendisinden sürekli olarak bahsettirmeyi başaran bir firma olmayı başardı. Bunun en önemli özelliği ise çıkardığı oyunların kalitesinin çok yüksek olmasından kaynaklanıyor. En son çıkardığı Red Dead Redemption 2 oyunu ile birlikte yeni gelecek olan oyunun Bully 2 olması bekleniyordu. Bu bekleyiş ile birlikte ortaya yeni bir haber çıktı.

Bully 2 oyunu uzun süredir bekleniyor. İlk çıkışı ile birlikte oyuncular tarafından sevilen ve devamı beklenen bir oyun olmuştu. Rockstar Games’de bu durumun farkında olacak ki stüdyo içerisinde VGC’ye verilen bir kaynak ile oyun 2010 yılında tekrar yapılmaya başlanmış. Daha sonra ise 2013 yılında iptal edilme kararı alınmış. Yaklaşık olarak 1,1.5 yıl kadar geliştirilen oyunun hikayesi ile ilgili tam karar alınamamış.

Yapımı başlanan oyunda baş karakter ilk oyunda da gördüğümüz Jimmy olacakmış. Okulların tatilinden sonra üvey babasının evinden devam etmesi planlanmış. Daha sonra ise tam olarak hikayeyi nasıl yönlendireceklerine karar verilememiş. Bu kararsızlık ile birlikte ise proje iptal edilmiş.

Ama Rockstar oyunu unutmuş değil. Tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmese de oyun bir gün karşımıza gelecek. Gelecek olan oyunun ise tam olarak nasıl bir hikaye anlatacağını ise merak ediyoruz. Karşımıza gelecek olan oyun Rockstar’ın elinden çıkacağı yeterli olacaktır.

Red Dead Redemption 2 PC’ye geldikten sonra Rockstar tarafından gelecek olan oyun hangisi olacak merak ediliyor. GTA 6’nın çıkışına daha uzun bir süre var gibi gözüküyor. Özellikle de RDR 2’ye yatırımlar devam edecek. Araya bir Bully hiç fena olmaz.

İlk oyunu daha önce oynamayanlar için linke tıklayarak ilk oyuna göz atabilir hatta satın alıp deneyimleye bilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel