Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Brandon Sanderson From Software’ın Elden Ring için G.R.R Martin Yerine Bana Gelmeliydi Diyor

Sissoylu, Fırtınaışığı Arşivi ünlü serilerin yazarı olan Brandon Sanderson bazı açıklamalarda bulundu. Brandon Sanderson tam bir From Software hayranı kendisi King’s Field’dan beri tüm oyunlarını oynamış isimlerden birisi. Kendisi Elden Ring oyunu için From Software’a kırgın. Çünkü G.R.R Martin yerine Miyazaki’nin kendisi ile iş yapması gerektiğini düşünüyor.

Brandon Sanderson geçen sene katıldığı Dragınsteel MiniCon’da From Software hakkında bazı yorumlarda bulunmuş. Fortnite’a katılan Sissoylu karakterlerinden Kelsier’in konuşulması sırasında bazı açıklamalar yaptı.

“Kırgın olmama izin verin. From Software bir fantezi oyunu geliştirmeye ve bir fantezi yazarıyla işbirliği yapmaya karar veriyor ve sonra da King’s Field’dan beri tüm oyunlarını oynayan, oyunlarını en sevdiği oyunlar arasında gösteren ve bunu yıllardır yapan biri yerine günlerini NFL hakkında bloglar yazarak geçiren birini seçiyor.

Ne düşünüyordunuz ki? George oyun oynamıyor ki! George’un bu konuda hiç fikri yok!” şeklinde Miyazaki ve From Software’a olan kırgınlığını dile getirmiş. Bu açıklamalardan Sanderson’un From Software ile bir oyun yapmak istediğini anlıyoruz. Belki ilerleyen oyunlarda bir çalışma gerçekleşir. Ama Elden Ring George Martin’in evrenine göre dizayn edilmiş durumda.

Video oyunları ile Martin’in pek arası yok. Kendisi “”Video oyunları ilgimi çekmiyor. Te zamanında Railrood Tycoon, Romance of the Three Kingdoms ve Master of Orion gibi strateji oyunları oynamıştım ama Elden Ring teklifi reddedilemeyecek kadar heyecan vericiydi.” demişti.

Miyazaki’de Martin’in katkılarından dolayı “Elden Ring dünyası Martin’in mitosu üzerine kuruldu, ben bile bazen heyecanımı gizlemekte zorlanıyorum.” diye özetlemişti. Ortaya çıkacak olan oyun merakla bekleniyor. Bakalım Martin ve Miyazaki’nin kurgu evreni ve oyunu nasıl olacak merakla bekliyoruz. Oyundan beklentilerin çok yüksek olduğunu da belirtmemiz lazım. Elden Ring 25 Şubat’ta çıkışını resmi olarak gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!