Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

BPM: Bullets Per Minute Oyunu Duyuruldu

Müzik ve oyun her zaman iç içe sektörler olmuşlardır. Ne kadar oyunun mekanikleri, hikayesi ve diğer detayları önemli olsa bile müziklerde bir o kadar önemli. Oyunlar ve müzikler ayrılmaz iki bütün olmuştur. Şimdi ise tamamen müzik odaklı bir oyun geliyor. Oyunları destekleyen müzik bu sefer direkt olarak oyunun ana konusu olmayı başardı. BPM: Bulluts Per Minute oyunu müzik konulu bir oyun ile geliyor.

BPM: Bullets Per Minute nasıl müzik odaklı bir oyun olacak diye merak ediyorsanız eğer yayınlanan tanıtım videosuna göz atalım.

İngiltere merkezli geliştirici Awe Interactive tarafından oyun geliştiriliyor. Oyun ritim odaklı bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. En sevilen oyun türlerinden olan FPS ve aksiyon tarzında bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. “Ritim-aksiyon, birinci şahıs nişancı roguelike” oyunun tarzı için yapılan tanım bu şekilde.

BPM: Bullets Per Minute Oyunu Nasıl Olacak?

Oyun 90’lı yılların oyunları şeklinde olacak. Oyun gayet hızlı bir şekilde ve ritmik olacak. Oyunun amacı ise ritmi şekilde düşmanlar sizlere doğru gelirken sizlerde ritmik şekilde düşmanları öldürmeye çalışacaksınız. Bir zindan yapımı olarak oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bu sayede de oyunda rastgele oluşturulan zindanlar da düşmanları alt etmeye çalışacaksınız.

Oyunun içerisinde aynı zamanda farklı silahlar ve nesneler toplayacaksınız. Yeni yetenekler edineceğiz bu yeteneklerde oynanışı önemli ölçüde değiştirecek. Oyunda, 7 baş düşmanı alt etmemiz gerekecek. Bu düşmanların her birinin kendine has hareketleri ve saldırı biçimleri olacak. Oyunda kendilerine has bulunan beş karakterden birisini kullanacaksınız. Kullanabileceğimiz 40’ın üzerinde nesne, karakterlerimizi değişik şekillerde güçlendirecek.

Oyunun Steam sayfası açılmış durumda. Geliştirici notlarına oradan ulaşabilirsiniz. BPM: Bullets Per Minute oyunu Ağustos 2020 tarihinde çıkması bekleniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel