Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands 3 Twitch Yayınında Oyun İçi Ödül Verilecek

Borderlands oyununun ana devam serisi olan Borderlands 3 için geri sayım başladı. Gearbox tarafından geliştirilen oyun ile ilgili olarak yeni bir bilgi paylaşıldı. Yarın Borderlands 3 Twitch yayını yapılacak. İzleyicilere de bu yayın sırasında oyun içi ödüller verilecek.

Bildiğiniz gibi Borderlans oyunu loot çılgınlığı olan bir oyun. Yarın oynanış ile ilgili olarak yeni görüntüler paylaşılacak. Borderlands 3 ile ilgili olarak oynanış videosu gelecek.

Serinin devam oyunu ile ilgili olarak kısa sürede çok fazla detay paylaşıldı. Eylül ayı içerisinde çıkacak olan oyun detayları çok fazla. Oyun gümbür gümbür geliyor. Borderlans 3 oyuncuları kendisine uzun süre kilitleyen bir yapım olacak gibi duruyor.

Twitch Yayını Nasıl Olacak

Yarın akşam yapılacak olan Borderlands 3 Twitch yayını izleyecek olanlar için oyun içi ödül dağıtılacak. Tabi ödüllere sahip olabilmek için yapmanız gereken ECHOcast eklentisini yüklemeniz gerekiyor.

ECHOcast eklentisi ile birlikte yayını oynayan kişinin nasıl oynadığını hangi lootları aldığını görebileceksiniz. Özel kasalar düşünce içinde neler var bakabileceksiniz. Oyun içerisinde bulunan lootları da ECHOcast kullanan oyuncular arasında paylaşılacak.

Eğer ödül kazanırsanız da e-posta yolu ile kazanana kod gönderilecek. Borderlands hayranı iseniz yayını sakın kaçırmayın. 13 Eylül’de PC, PlayStation, Xbox için çıkış yapacak olan oyunun ilk lootlarını kaçırmayın.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!