Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands 3 Ara Sahneleri Değiştirmek Mümkün

Borderlands 3 bu senenin merakla beklenen oyunlarından birisiydi. Gearbox tarafından yapımı yapılan oyun çıkışı ile birlikte oyuncular tarafından da sevilen bir yapım olmayı başardı. Epic Games Store bir yıl özel olarak çıkışını yapan oyun ile ilgili olarak yeni bir özellik keşfedildi. Aslında bu oyunun dosyalarından bulundu. Bulunan bu açık ile birlikte Borderlands 3 ara sahnelerini değiştirmek mümkün hale geldi. Bu değişim oyun içi ara sahneleri kendi arasında değiştirme değil istediğiniz videoyu oyuna yerleştirmenize yol açıyor.

Bu özellik yapılan ufak bir araştırma sonrasında bulundu. Oyunun video dosyaları MP4 olarak kaydedilmiş. Bu da o dosyalar üzerinde oynamalar yapılmasına yol açıyordu. Ortaya ise komik ara sahnelerin çıkmasına yol açmış. Twitter’da da gündem olmayı başaran durum ile ilgili örnekler ise şöyle;

Yahiko isimli birisinin attığı tweet şu şöyle. Dooger isimli Twitter kullancısı ise oyun içi şöyle bir görsel hazırlamayı tercih etmiş.

Ortaya çıkan videolar son derece eğlenceli haldeler. Özellikle de istediğiniz videoyu ekleyebiliyorsunuz. Ara sahneler için şu anlık tek sınır hayal gücünüz.

Gearbox tarafından henüz bir açıklama gelmiş değil. En büyük yapımlarından birisi olan Borderlands 3 oyununun ara sahnelerinde bu denli oynanmasına nasıl bir önlem alacaklar hep birlikte göreceğiz. Nasıl bir geri dönüş olacak göreceğiz. Belki de bir önlem alma ihtiyacı hissetmeyecekler süreç nasıl ilerleyecek göreceğiz.

Buna benzer durumları daha önceden de bazı oyunlarda yaşıyorduk. Ama o oyunların daha çok müziklerini değiştiriyorduk. Oyunu istediğiniz müzik eşliğinde oynamanıza yarıyordu. Video değişikliğinin olması oyuna ayrı bir eğlence kattığını kabul etmek lazım. Bakalım buna benzer daha nasıl videolar hazırlanacak.

Borderlands 3’ün içerisinde bulunan bu video değişimi ile ilgili olarak sizler neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook ve Twitter üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel