Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Blizzard’ın Yeni IP Hayatta Kalma Oyunu PlayStation’a Gelecek Mi?

Blizzard yeni bir AAA hayatta kalma oyunu geliştirdiğini duyurdu. Bu yeni IP için çalışmalar devam ediyor. Tabi Blizzard’dan yeni bir oyunun gelecek olması bizleri sevindiriyor. Oyun hayatta kalma türünde ve AAA kalitesinde olacak ama oyun hangi platformlara gelecek?

Bildiğiniz gibi Activision Blizzard Xbox tarafından satın alındı. Bu satın alım sonrasında ise Activison ve Blizzard oyunlarının geleceği merak edilmeye başlandı. Xbox ve PC’ye çıkmasını beklediğimiz oyunlar acaba PlayStation için de çıkacak mı soruları sorulmaya başlandı. Activision Blizzard oyunlarının geleceği nasıl olacak merak ediliyor. Şuan için net Xbox özel olacağı duyurulmadı ama ilerleyen zamanlarda durum değişebilir.

Blizzard’ın yeni geliştirdiği hayatta kalma oyunu PlayStation’a gelecek mi bunun üzerine biraz bakalım. Blizzard tarafından duyurulan oyun PC ve konsollar için geliştiriliyor. Burada net bir açıklama henüz gelmemiş durumda. Oyunun Xbox konsollarına zaten geleceğini biliyoruz ama PlayStation’a da gelecek mi? Oyunun satın alımdan sonra duyurulması Xbox özel olacağı anlamına gelebilir. Microsoft tarafının Activision-Blizzard tasarrufu nasıl olacak merak ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel