Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bir Yerli Oyun Daha Geliyor: Now I Am There

Harun Yusuf Şahin adında bir genç geliştirici tarafından yapılan Now I Am There oyunu yeni bir yerli yapım olarak Steam’da yerini alacak. 2016 yılından beri geliştirilmekte olan oyun yarın itibari ile çıkışını gerçekleştirecek. Son dönemlerde ülkemizde de geliştirilen oyun sayıları artmaya başladı. Yandan görünümlü bir yapıya sahip olan oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Son dönemlerde yerli oyun yapımları artmaya devam ediyor. Bunlardan en yenisi Harun Yusuf Şahin’in geliştirdiği ve yarın Steam’da yayınlayacağı Now I Am There oyunu olacak. Oyunda bir robotu kontrol edeceğiz.

Oyunun Hikayesi:

Oyunun ana karakteri yıllar önce bir deney için üretilmiş ve yarım bırakılmış olan bir robot. Yıllar sonra karakterimiz uykusundan uyanıyor ve labaratuvardan çıkmaya çalışıyor. Tabi bu çıkış o kadar kolay olamayacak. Oyunda çözmemiz gereken bulmacalar geçmemiz gereken engeller ve yenmemiz gereken robotlar bulunuyor. Bunlar ile birlikte ışınlanma kristallerini de kullarak labratuvardan kurtulmaya çalışacağız.

Oyunun Fragmanı

Oyunun çıkışı yarın gerçekleşecek. Türkçe dil desteği ile çıkışını yapacak olan oyun bakalım nasıl oyunculara nasıl bir deneyim sunacak. Son dönemlerde Türk oyun geliştiricilerin artması da iyi bir haber. Bizlerde bu tarz habereri yayınlayarak onlara ufak bir destek olmak istedik.

Sizlerde hem oyunu deneyimlemek hemde destek olmak isterseniz yarın çıkacak olan oyunu satın alabilirsiniz. Yazıda bulunan bağlantıya tıklayarak oyunun Steam sayfasına bir göz atabilirsiniz.

Bakalım ortaya çıkan oyun nasıl olacak. Umarız iyi bir indirilmeye sahip olur. İlerleyen dönemlerde daha fazla Türk geliştiriciden oyunlar bekliyoruz. Siz bu durum ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!