Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bir Oyunun Sonu! Ubisoft Hyper Scape’in Sunucularını Kapatma Kararı Aldı

Battle royale furyası başladığı dönemlerde çoğu firma türe büyük yatırımlar yapma kararı aldı. Ubisoft’ta bu firmalardan birisi oldu ve Hyper Scape’i çıkardı. Hyper Scape 12 Temmuz 2020’de çıkışını gerçekleştirmişti. Battle royale türüne kendine has özellikler eklemişlerdi ama istenilen olmamış gibi duruyor. Çünkü Ubisoft Hyper Scape’in sunucularını kapatma kararı aldı.

Bir buçuk yılın ardınan Hyper Scape artık oynanabilir oyun olmaktan çıkacak. Oynaması ücretsiz olan oyun Ubisoft için beklentileri tam olarak karşılayamadı.

İlk çıktığı dönemde oynanan oyun daha sonradan istenileni vermeyi başaramadı. Ubisoft’un da kabul ettiği gibi oyun zor ve biraz sıkıcıydı. Beklenen yenilikler ise oyuna bir türlü gelemedi.

Peki Hyper Scape sunucuları ne zaman kapanacak? 28 Şubat tarihinde sunucular resmi olarak kapanacak. Bir oyun daha oyun dünyasından ayrılacak.

Ubisoft: “Hyper Scape’in geliştirmesini sonlandırmaya ve oyunu 28 Nisan itibariyle kapamaya karar verdik. Bu oyundan öğrendiklerimizi gelecekteki oyunlarımızda kullanacağız.”

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!