Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bir Oyun Daha, Dying Light 2 Ertelendi

Erteleme haberleri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Marvel’s Avengers, FF 7 Remake, Cyberpunk 2077 ve The Last of Us Part 2’den sonra bir oyunun daha erteleme haberi yayınlandı. Bu sefer ise Dying Light 2 ertelendi. Erteleme haberleri ardı arkası kesilmeden paylaşılmaya devam ediyor. Bu sefer ise uzun süredir geliştirilen bir oyun karşımızda olacak.

Dying Light 2

Gösterildiği günden bu yana takip ettiğimiz bir yapım. İlk oyunu ile birlikte beklenen etki yaratılmıştı. İkinci oyunu ile birlikte daha iyi bir oyun geleceğini düşünüyorduk. Zombi oyunları tarzında bir oyun olarak karşımıza gelecek olan yapım ertelenen oyunlara katıldı. İlk oyunu ile birlikte oyun bizleri Harran’a götürmüştü. Türk karakterlerin oyunda olduğu bir yapımdı. Zombi temasının ön planda olduğu ve parkur mekaniklerinin çok iyi seviyede olduğu oyundu.

Techland tarafından geliştirilen oyunun devam yapımı daha farklı olacaktır. Bu sefer zombilerden ziyade insan ilişkileri ön planda olacak bir yapım olacaktır. Oyunda yapacağınız tercihler oyunun geleceğine etkisi çok fazla olacaktı. Yaptığınız seçimlerin oyuna etkisi canlı olarak görebilme şansınızın olacağı bir yapım olacaktır. Gösterilen fragmanlarda bu yöndeydi. Bizlerin bu tarz bir oyun ile karşımıza çıkacakların olan umudumuz devam ediyor.

Ama erteleme haberi oyuncuları biraz üzmüş gibi gözüküyor. Uzun bir süredir aslında oyun hakkında yeni detaylar bekleniyordu. Ama Dying Light 2 ertelendi haberi ile karşımıza çıktılar. Bu duruma karşı yaptıkları açıklama ise şu şekilde oldu.

“Önümüzdeki aylarda daha fazla detay paylaşabileceğiz ve aktarabileceğimiz daha fazla bilgi sahibi olur olmaz sizleri haberdar edeceğiz. Bu hoş olmayan haber için sizlere özürlerimizi sunuyoruz. Önceliğimiz siz takipçilerimizin beklentilerini ve yüksek standartlarımızı karşılayabilecek bir deneyim sunmak.” şeklinde oldu.

Bu açıklama ile birlikte karşımıza çıkacak olan yapımın tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Süresiz bir süre ile ertelenen oyun hakkında ilerleyen dönemlerde açıklamalar gelecek. En azından tam yıl vermelerini bekliyoruz. Bakalım açıklamalar hangi yönde olacak.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!