Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bir Katili Oynadığınız Yeni Bir Oyun Çıktı: Overboard!

80 Days ve Heaven’s Vault oyunları ile bildiğimiz Inkle’den sürpriz bir oyun ortaya çıktı. Overboard! adında yeni oyunlarını yayınladılar. Bu sefer diğer oyunlardan farklı olarak bir katili oynuyorsunuz. Yapmanız gereken ise diğer insanlara masum olduğunuzu kanıtlamak olacak. Sadece bununla sınırlı değil aynı zamanda başkasına da suç atabilirsiniz.

1935 yılında geçen bir hikaye olacak. Bir gemi seyahatinde geçecek olan hikayemizde kocasını denize iten Veronica Villensey’i kontrol edeceksiniz. Bu noktadan sonra ise diyaloglar ve seçimlerinize göre ilerleyen bir hikaye olacak. Seçimlerinizi iyi yapmanız gerekiyor. Yaptığınız her seçim oyuna etki edecek. İngiltere ve Amerika arasında giden gemide masum olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.

Toplamda 8 saat süren oyunda Inkle’nin tarzında yeni bir oyun. Bir anda piyasaya çıkan oyun sürpriz yarattı diyebiliriz. Ama Inkle’nin ortaklarından olan Jon Ingold 1 Nisan tarihinde oyunu açıklamıştı. Ama 1 Nisan olduğu için hayranlar bunu şaka olarak algıladılar.

Oyun 2 Haziran tarihi ile çıkışını gerçekleştirdi. PC, Nintendo Switch ve iOS’da oyun satın alınabilir oldu. PC’de Steam sayfasına göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!