Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

BioWare’da Büyük Kayıp! Dragon Age 4’ün Kreatif Direktörü Stüdyodan Ayrıldı

BioWare’da 23 yıldır görev yapan isim stüdyodan ayrılma kararı aldı. Matt Goldman 23 yıldır BioWare’da görev yapan isimlerden birisiydi. Kendisi ayrılmadan önce Dragon Age 4’ün kreatif direktörlüğünü yapıyordu. Kendisi stüdyodan ayrıldı.

BioWare’ın Başkanı Gary McKay’in konu hakkında şirket çalışanlarına e-posta gönderdi:

“Matt Goldman’in BioWare’den ayrıldığını sizlere bildirmek için bu e-postayı paylaşıyorum. Kendisiyle karşılıklı olarak anlaştık ve bugün onun şirketteki son günü. Matt’in ayrılışı’nın sizler üzerinde ve oyunun geliştirilme süreci üzerinde etki bırakabileceğinin farkındayız. Üst düzeyde bir Dragon Age oyunu çıkarmak yönündeki hedefimizden vazgeçmediğimiz ve BioWare’in standartlarına uygun olmayan bir oyun çıkarmayacağımız konusunda sizleri temin ederiz. EA yönetim kademesi ve bizler, stüdyo yönetimine ve bu oyun üzerinde çalışan personelimize, vizyonumuzu ileriye taşımak konusunda sonuna kadar güveniyoruz.” denildi.

Goldman’in neden görevden ayrıldığı henüz belli değil. Kendisi ile yolları neden ayrıldığı bilinmiyor ama ayrılış bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Dragon Age 4 merakla beklenen oyunlardan birisi. Goldman’in ayrılığı oyunun gidişatını ne kadar etkileyecek onu ilerleyen süre içerisinde göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel