Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Billy Crudup The Flash Filminde, Barry Allen’ın Babasını Oynayacak

İlk olarak Billy Crudup 2017 yılında yayınlanan Justice League filminde görülmüştü. Filmde yine Barry Allen’ın babası rolünde oynamıştı. Daha sonra ise ayrılma kararı almıştı. Şimdi ise Billy Crudup The Flash solo filminde oynaması bekleniyor. Gereken anlaşmaların yapıldığı söylentiler arasında bulunuyor.

Ezra Miller’ın Flash’ı oynayacağı özel filmde Billy Crudup The Flash karakterinin babası olarak oynayacak. Aynı zamanda filmde Ben Affleck’in Batman’i ve Michael Keaton’ın Batman’i de filmde bulunacak.

Filmde hikaye olarak Barry annesini kurtarmak için zamanda geri gider. Bu geri dönüş ile birlikte hikaye başlar. Aslında DC sinematik evrenini sıfırlayacak yapımlardan birisi olması bekleniyor. 2022 yılında The Flash filmi çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım nasıl bir film olacak merakla bekleniyor.

DC evreni için yapılan filmlerde sorunlar görülmeye devam ediyor. Bakalım sinematik evrende nasıl bir geri dönüşü olacak göreceğiz. Uzun bir süredir Warner Bros tarafında sorunlar yaşanmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel