Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bethesda Oyunları Steam’e Geliyor

Bethesda oyunları uzun bir aradan sonra Steam’e geliyor. Fallout 76 oyunundan istediği geri dönüşü tam olarak alamayan Bethesda satış stratejisini değiştirmeye karar verdi. Daha önce çıkardığı oyunları PC platformunda Bethesda Launcher’da çıkarıyordu. Şimdi ise oyunlarını Steam üzerinden satışa sunacak. Gelecek olan yeni oyunlarını da Steam’de çıkarma kararı aldı.

Bethesda oyunları
Bethesda Steam’a geliyor

Steam’e gelecek olan oyunlar ise RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot ve DOOM Eternal oyunları Steam’a gelecek. Aynı zamanda Fallout 76 oyununda Steam’e gelmesi bekleniyor.

Konsol üzerinden Bethesda satışlarını gerçekleştiriyordu. Son dönemlerde oyun satışlarında bir sıkıntı yaşamış olacak ki oyunlarını Steam platformunda da çıkarma kararı aldılar. Özellikle son dönemlerde oyun satışlarında istediği başarıyı tam olarak sağlayamamıştı. Bethesda oyunlarını Bethesda Launcher üzerinden satmaya devam edecek. Ama Steam gibi oyuncu potansiyelinin fazla olduğu bir platforma da çıkaracak.

Epic Game Store’a da oyunların gelmesi bekleniyor. Ama Epic Game Store’un Steam’e karşı yaptığı ataklara Bethesda oyunları ile az da olsa bir cevap vermeye çalışıyor. Bakalım Bethesda Steam’de nasıl bir etki yaratacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!