Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bautista Gears 5 Oyununda Oynanabilir Karakter Olacak

Bildiğiniz üzere bir Gears of War filmi için çalışmalar sürüyor. Bautista’da Gears of War filminde oynamak için çok uğraş sergiledi. Özellikle filmde oynamak için başvuru yapmaktan da çekinmedi. Ama istediği bir türlü gerçekleşmedi. Bu çabasını gören yapımcılar kendisini oyunda oynabilir bir karakter haline getirdiler. Bu sayede ise azda olsa muradına ermeyi başardı. Bu sayede Bautista Gears 5 kadrosuna dahil oldu.

Artık Bautista Gears 5 oyununda oynayacak. kısa bir video ile birlikte de durusu gerçekleşti. Bautista oyunda nasıl bir karakter olarak olacak hep birlikte göreceğiz. Bakalım karakter oyuna yakışacak mı hepsini oyuna eklendiği zaman göreceğiz.

Dave Bautista oyunda WWE’de ki adı ile bulunacak. Bakalım oyuna girecek olması filmin kapılarını da açmasına neden olur mu? Bautista’yı Gears of War filmi içerisinde de görebilecek miyiz? Oyun bunun bir başlangıcı olabilir.

15 Eylül tarihinden sonra oyuna eklenecek olan karakter Gears hayranlarını ve diğer oyuncuları memnun etmeyi başrabilecek mi? Oyunun çıkışına çok az bir süre kaldı. Artık günleri sayıyoruz desek yanlış olmaz. Uzun süredir beklenen oyuna gelecek olan karakter ile ilgili sizler ne düşünüyorsunuz. Bautista oyunda nasıl duracak sizce.

Gears 5 oyunu Ultimate versiyonunu satın alanlar veya Game Pass Ultimate abonesi olanlar 6 Eylül’den itibaren oynayabilirken, standart versiyonu 10 Eylül’den itibaren erişilebilir olacak.

Bakalım Gears 5 beklenen oyunu bizlere sunmayı başarabilecek mi?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel