Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Batman: Arkham Legacy TGA 2019’da Gösterilebilir

Yeni bir Batman oyununun geliştirildiği biliniyor. Daha önceden yine bir Batman oyununa niyetlenilmiş. Hatta belli bir miktarda geliştirilmesi devam etmiş, sonradan ise oyun iptal edilmiş. Bu bilgilerden sonra da Batman: Arkham Legacy adında yeni bir oyun geliştirilmeye başlandı. Geliştirilme aşaması devam eden oyun ile ilgili olan yeni bir sızıntı geldi. Gelen sızıntı ise ne kadar doğru bunu ancak TGA 2019’da öğrenebileceğiz.

The Game Awards 2019 ödülleri ile birlikte bir çok oyun duyurusu da yapılıyor. Bazı oyunların ilk görünümleri TGA 2019’da gerçekleştiriliyor bu sayede yeni oyunlardan da haberdar olabiliyoruz. TGA 2019’da yeni Batman oyunu ile ilgili olarak bir sızıntı ortaya çıktı. Youtuber Coby (veya SLCMOF) isimli şahıs Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile Batman: Arkham Legacy oyununun TGA 2019’da gösterileceğini açıkladı.

YouTube’ye de video olarak atacağını açıklayan SLCMOF ilk olarak Twitter üzerinden oyuncular ile haberi direkt olarak paylaşmak istediğini açıklamış. Sızıntısına çok güvenen YouTuber, daha önce aynı kaynağın iptal edilen Batman oyununun görsellerini sızdıran kaynak olduğunu açıkladı.

Yeni gelecek olan Batman oyununda Batman yerine Batgirl ve Robin ile oynayacağımız açıklandı. İsim olarak Batman olarak çıkışını gerçekleştireceği söyleniyor. Gerçekten nasıl bir yapım olarak karşımıza çıkacağını merak ediyoruz. Sızıntısına çok güvenen YouTuber bakalım haklı çıkacak mı hep birlikte TGA etkinliği sırasında göreceğiz.

Dipnot*

Merak edenler için iptal edilen Batman oyunun adı ise Damian Wayne Batman oyunuydu.

Daha fazla bu tarz içerik ve haberlere hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız. MultipleGame sayfasını takip ederek oyun haberlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da sosyal medya hesaplarımız

Twitter

Facebook

YouTube

Adreslerimizden bizleri takip edebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel