Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Batgirl HBO Max Filminin Baş Kötüsü Belli Oldu

HBO Max bildiğiniz gibi DC evrenini dizi olarak yansıtıyordu. Ama bununla sınırlı kalmak istemiyorlar. Aynı zamanda DC evreni için filmlerde geliştirmeye başlıyorlar. Uzun zamandırda Batgirl filmi için çalışmalarına devam ediyorlar. Batgirl solo filmi için çalışmalar devam ediyor. Oyuncu kadrosuda yavaştan şekillenmeye ve açıklanmaya da başladı. Batgirl rolünde Leslie Grace’i izleyeceğiz. Baş kötü olarak ise Mumya filmlerinden tanıdığımız Brenden Fraser’ı göreceğiz. Fraser’ın filmde Firefly’ı canlandırmasını bekliyoruz.

Baş kötü ve ana karakterin yanında Batgirl’ün babası yani James Gordon rolü de belli gibi duruyor. Gordon olarak ise J.K. Simmons’ı görebiliriz. Oyuncu kadrosunda bilinen son karakter ise Jacob Scipio olacak ama kendisi hangi rolde olacak henüz belli değil.

Batgirl 2017 yılında bu güne kadar söylentileri ile geliştirilmeye devam ediyor. HBO Max’in üzerine titrediği yapımlardan birisi. Yakın zamanda da filmin çıkmasını bekliyoruz. Bakalım solo Batgirl filmi evrene ne gibi katkılarda bulunacak göreceğiz. Film hakkında Batman’in filmde olmamasını bekliyoruz. Ama yan karakterlerden yeniler filmin içerisinde yer alacak.

Filmi MS.Marvel’ın da yönetmenleri olan Adil El Arabi ve Bilall Fallah ikilisi yönetecek. Senaryo ise Birds of Prey’in senaristi Christina Hodson kaleme alacak. Film için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!