Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Baldur’s Gate 3 Konsollara Çıkacak Mı?

Larian Studio tarafından geliştirilen ve Ağustos ayı içerisinde erken erişime gelecek olan Baldur’s Gate 3 hakkında bazı açıklamalar geldi. Bu yeni açıklamalar ile birlikte Baldur’s Gate 3 konsollara çıkacak mı sorusu cevap buldu. Oyun şuan için PC ve Stadia için geliştirilmeye devam ediliyor. İlerleyen dönem içerisinde ise bakalım oyun konsollara gelecek mi bunun cevabına bakalım.

Larian denildiği zaman ilk akla gelen oyun Divinity Original Sin 2 oyunu olmuştur. Divinity Original Sin oyununda izlenilen yol Baldur’s Gate 3’te izlenecek gibi duruyor. Larian genel olarak oyunlarında aynı düzeni işliyor.

İlk olarak Larian Studio oyunlarını erken erişim sürecine sokarlar. Daha sonra ise oyunlarını geliştirmeye devam ediyorlar. Bunun yanında oyunculardan gelen geri bildirimleri sürekli olarak takip ediyorlar. Oyunlarını da geliştirmeye devam ederleri. Daha sonra ise sorunsuz olarak oyunlarını çıkarmak için uğraşırlar. Larian genel olarak hep bu yolu izlemesi ile bilinir. Bu yol ile birlikte en iyi RPG oyunlarından Divinity Original Sin 2’yi çıkardılar.

Baldur’s Gate 3 Konsollara Çıkacak Mı?

Şimdi gelelim asıl konumuz olan Baldur’s Gate 3’ün konsol versiyonuna. Oyun ilk etapta PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek. Baldur’s Gate 3’ün yönetmeni Swen Vincke bazı açıklamalarda bulundu. şu anda sadece PC ve Stadia versiyonlarına odaklandıklarını söylüyor ancak konsol versiyonları için henüz kesin bir şey söylemiyor. Vincke oyunu mevcut nesil konsollarda çalıştırmayı bile denemediklerini açıklamış.

Vincke elbette konsol versiyonlarına yeşil ışık yakmış durumda: “Şu an bu ikisini çalışır hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, sonrasında neler olacağını ise göreceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamalar ile birlikte Baldur’s Gate 3 oyunu yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. Larian diğer oyunlarında yaptığı gibi bir iş izleyecektir. Divinity Original Sin oyunlarının konsollara gelmesi ile Baldur’s Gate 3 oyununda da aynısı işlenecek. İlerleyen süre içerisinde detaylar gelecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel