Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Axiom Verge 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Dün itibari ile Nintendo Indie World Showcase etkinliği gerçekleşti. Bu gerçekleşen etkinlik ile birlikte bağımsız yapımların duyuruları gerçekleşti. Bu gerçekleşen duyurular ile birlikte ilk oyunu ile birlikte kendisinden bahsettirmeyi başaran Axiom Verge oyununun devam oyunu duyuruldu. Nintendo İndie World Showcase etkinliği içerisinde bu yeni oyun Axiom Verge 2 resmi olarak duyuruldu.

Axiom Verge İlk Oyunu

İlk oyunu ile birlikte Axiom Verge oyunu oyuncular tarafından sevilen bir yapım olmayı başardı. Metroidvania türünde bir yapım olan yapım Thomas Happ Games LLC tarafından geliştiriliyor. İlk oyunu geniş bir platforma çıkışını gerçekleştirdi. PS4, Xbox One, PC, Wii U, PlayStation Vita, Nintendo Switch platformlarının hepsine çıkışını gerçekleştirdi. Ama ikinci oyun ile birlikte oyun sadece Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirilecek.

İlk oyunu Epic Games Store tarafından bir zaman ücretsiz olarak da verilmişti. Hatta Epic Games Store versiyonunda oyunun steam adı verilen dosyalarında sıkıntı yaşanmıştı. Bu durum Reddit, Twitter gibi platformlarda ana gündem olmayı da başarmıştı. Steam üzerinden de oyunu satın alabilirsiniz 31 lira gibi bir fiyata satılıyor.

Axiom Verge 2 Oyunu

Oyun dediğimiz gibi ilk oyunda olduğu gibi değil sadece Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Bunun sebebi Nintedo ile aralarında yapılan özel bir anlaşmadan dolayı olduğu düşünülüyor. Ama ilerleyen süreç içerisinde diğer platformlar için de çıkışını gerçekleştirecektir.

Axiom Verge 2 oyunu ile birlikte bizleri daha farklı ortamlar, karakterler ve yenilikler bekliyor olacak. İkinci oyunda tamamen yeni karakterler, yeni yetenekler ve oynanış mekanikleri bizi bekliyor. Ayrıca oyunun atmosferi de biraz farklı görünüyor, bu sefer daha soğuk ve karlı ortamlara gidecek gibiyiz.

Oyun 2020 yılının sonbahar aylarına doğru çıkışını gerçekleştirecek. Dediğimiz gibi ilk olarak oyun Nintendo Switch özel olarak çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım ne zaman diğer platformlara da çıkışını gerçekleştirecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel