Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Avalanche Studios Yeni FPS Oyunu Üzerinde Çalışıyor

İsviçreli bir oyun firması olan Avalanche Studios daha önce karşımıza bir çok yapım ile çıkmıştı. Çok fazla başarılı yapım üretmeyi başaramadılar. Karşımıza geçtiğimiz sene Generation Zero ile çıkış yaptılar. Ama istenilen başarıyı oyun sağlayamadı. Beklentileri karşılayamayan bir yapım oldu. Ondan öncede firma Rage 2 ve Just Cause 4 oyunlarını geliştirdiler. Bu oyunlarla da istedikleri başarı sağlanmadı. Firma çıkardıkları yapımlar ile istedikleri başarıyı bir türlü sağlayamadılar. Şimdi ise Avalanche Studios yeni FPS oyunu üzerinde çalışmalara başladı. Bir ön fragman bile oyun ile ilgili yayınlandı.

Avalanche Studios, yeni bir organizasyonel yapılanmaya gidildiğini ve Systemic Reaction’ın kurulduğunu duyururken, Generation Zero’dan sorumlu bu ekibin üzerinde çalışmakta olduğu yeni oyundan da ilk görüntüleri paylaştı.

Systemic Reaction tarafından geliştirilen oyun ile ilgili olarak bilinenler oyunun bir FPS oyunu olacağı. Daha fazla oyun detay henüz paylaşılmadı. Oyunun nasıl bir yapısı olacağı da bilinmiyor. Oyunun isminin ne olduğu da tam bir muamma şu anlık süreç için. Yakın bir zaman içerisinde önümüzdeki günlerde oyundan daha fazla detay paylaşılacağını düşünüyoruz. Bakalım Avalanche Studios yeni FPS oyunu nasıl olacak. İstenilen başarı bu sefer sağlanacak mı göreceğiz.

Görüntülerden Ne Çıkardık: Yayınlanan görüntüler ile birlikte karşımıza çıkacak olan yapım soğuk bir iklimde geçecek gibi duruyor. Aynı zamanda canavarların da oyunun içerisinde olacağını tahmin ediyoruz. Bu detaylar ile birlikte panik bir karakteri yöneteceğiz gibi duruyor. Yine de detaylar gelmeden bir şeyler söylemek çok iyi değil. Karşımıza çıkacak olan oyunun detaylarını ilerleyen günlerde sitemiz içerisinde bulabileceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel