Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Attack on Titan Mobil Oyunu Tanıtıldı

Sevilen anime serisi olan Atack on Titan’a mobil oyunu geliştirildi. İsmi Atack on Titan TACTICS olan yapım tanıtımı yapıldı. Attack on Titan mobil oyunu olarak çıkacak olan yapım strateji türünde olacak.

Kendi gözlemci birliğinizi oluşturabileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkacak. İçerisinde 3 farklı oyun modu ile çıkış yapacak. Bu modlardan birincisi oyunun ana hikayesi olan mod. Animenin hikayesini oynayacaksınız. Diğer bir mod ise orijinal karakter hikayelerinin hayatlarını oynayacaksınız. Oyunun üçüncü mod seçeneği ise oyun çıktıktan sonra gelecek olan etkinlikler olacak.

Attack on Titan mobil oyununu DeNa tarafından yapılıyor. Oyunun içerisinde ilk etap için 38 farklı karakter ile gelecek. Tabi ilerleyen süreç içerisinde daha fazla karakter eklenecektir. Eren, Mikasa ve Armin gibi karakterle de oyunun içerisinde bulunuyor.

Aynı zamanda oyunda bulunan seslendirmeler animede blunan seslendirmeleri ile aynı olacak. Bu da oyuna biraz daha gerçekçilik katacak desek yanlış olmaz.

Attack on Titan TACTICS Trailer<br>

Oyunda dediğimiz gibi kendi Gözlemci Birliğinizi kurabiliyorsunuz. Aynı zamanda karakterlerin özellikleri birbirlerinden farklı olacak. Kimileri Titanları hızlı keserken bazıların da aynı özellik bulunmayacak.

Aynı zamanda oyunda karakterlerinizi kaybedebilirsiniz. Gözlemci Birliğinize sahip çıkmanız gerekecek.

Oyun Japonya üzerinde indirilebilir durumda. Oyun F2P olay çıkacak. Japonya’dan sonra Kuzey Amerika’ya oradan da Avustralya tarafında gidecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel