Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Assassin’s Creed Valhalla Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Assassin’s Creed Valhalla oyunu yeni nesil konsollar için de çıkışını gerçekleştirecek. Bu durumda yeni nesil için gelecek olan ilk Assassin’s Creed oyunu olma özelliği taşıyacak. Bu sayede yeni nesil konsolların imkanlarını kullanan yapım olacak. Oyun hakkında yeni nesille alakalı detaylar geldi. Gelen detaylara göre Xbox Series X’de nasıl çalışacağı da açıklandı. Oyun her nesil için çıkışını yapacak. Oyun Xbox Series X ve PlayStation 5 için gelecek aynı zamanda da Xbox One ve PlayStation 4 için de çıkacak. PC için oyun ön siparişe açılmış durumda. Bu duyuru ile birlikte Assassin’s Creed Valhalla yeni nesil konsollara da geliyor.

Assassin’s Creed Valhalla bilmeyenler için Kuzey mitolojisini ele alan bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. Bu sayede de Assassin’s Creed serisi Kuzey Mitolojisine doğru hareket ediyor. Origins oyunu ile birlikte Mısır Medeniyetine giriş yaptığımız oyunda her medeniyete geçiş yapıyoruz. Mısır’dan sonra da oyun Yunan Medeniyetine geçiş yaptı. Assassin’s Creed Odyssey ile birlikte Yunan Medeniyetine geçiş yapıldı. Assassin’s Creed Valhalla ile de Kuzey Medeniyetine geçiş yapacağız. Kuzey’den İngiltere topraklarına geçiş yapacağız.

İngiltere topraklarında bir Viking olarak hareket edeceğiz ve savaşacağız. Assassin’s Creed oyunlarında bildiğiniz gibi genelde statü olarak düşük bir yerde oluruz. Suikastçi olarak hareket ederiz. Odyssey ise bu durum değişmişti. Büyük savaşlar oyunun içerisine girmişti. Valhalla oyunun da ise bizler bir klanın lideri olarak görülüyoruz. Bu klanın hareketinden sorumlu olacağız. Alacağımız kararlar siyasi kararlar olacak. O yüzden ilginç bir deneyim olacak.

Assassin’s Creed Valhalla oyunu serinin en büyük oyunu olarak çıkış yapmayacak. Assassin’s Creed Valhalla yeni nesil konsollara gelen bir oyun olacak. Xbox Series X ve PlayStation 5 için çıkacak olan oyun bakalım nasıl bir etki yaratacak. Aynı zamanda oyun bu nesiller için de çıkışını yapacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel