Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Assassin’s Creed Valhalla, AC Serisinin En Fazla Gelir Elde Eden Oyunu Oldu

Ubisoft mali yılın 3. çeyreği için yatırımcılarla gerçekleştirdiği toplantıda Assassin’s Creed Valhalla için verileri paylaştı. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot Valhalla Aralık 2021 itibariyle elde ettiği hasılatın 1 milyar doları geride bıraktığı bilgisini paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla 1 milyar dolar gibi bir gelir elde etmeyi başardı. Bu başarısı ise AC serisi için önemli çünkü Assassin’s Creed Valhalla AC serisinin en çok gelir elde eden oyunu olmayı başardı. Tabi seri için tek başarı bu değil henüz ilk haftasında en iyi çıkış yapan oyun olmayı da başarmıştı. Valhalla, AC serisini farklı bir boyuta taşımayı başardı diyebiliriz. Özellikle Viking teması ile çıkmış olması etkili oldu. Viking teması oyun dünyasında sevilen temalardan birisi haline geldi. Valhalla’da bunu iyi değerlendirdi diyebiliriz.

Tabi tüm bunların yanında Ubisoft’un oyuna sürekli olarak destek vermesi. Oyunu güncellemeler ve ek paketler ile sürekli olarak aktif tutması da yine oyuna olan ilgiyi taze tutmayı başardı. Ubisoft oyuna olan desteğine devam edecek. 10 Mart’ta oyuna Dawn of Ragnarok ek paketi gelecek. Oyunu denememiş olanlar için ise 24-28 Şubat tarihleri arasında ücretsiz hafta sonu etkinliğine katılabilirler.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel