Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Artifact Yeni Konuşlandırma Sistemi Nasıl Olacak?

Valve Artifact oyunu ile ilgili yeni bir güncelleme getirmeye hazırlanıyor. Gelecek olan bu güncelleme ile birlikte oyun yeniden yapılmış bir hale dönecek. Bu özelliği ile de dikkatleri üzerine çeken yapım oldu. Artifact oyunu istenilen başarıyı sağlayamadı. Valve tarafından da uzun süre oyun unutulmuş gibi gösterildi ama son gelen açıklamalar ile birlikte Valve oyunu tekrar yapacağını açıkladı. Gelecek olan güncelleme ile birlikte yeniden yapılmış gibi karşımızda olacak. Yeniden yapım sürecinde de oyuna eklenecek olan özellikler aktarılmaya devam ediyor. Şimdi gelen bilgiler ile birlikte Valve Artifact yeni konuşlandırma sistemi hakkında açıklamalarda bulundu.

“Artifact’te oyuncuların ilk karşılaştığı ağır RNG öğelerinden biri tahtanın ilk kez kurulumunda yaşanıyordu. “Dağıtım” (flop) olarak da adlandırılan bu etap, birinci set kahramanları ve kulvar yaratıklarını tahtaya konuşlandırıyordu.”

“Tahtada hâlâ 3 kulvar yer alıyor ama artık her kulvarda 5 yuva bulunuyor. Ayrıca bu yuvaların konumları sabit. Yani kulvarın başına veya sonuna birim yerleştirmek, herhangi bir birimin konumunu değiştirmeyecek. Kulvar çok doluysa veya sizi engelleyen bir şey varsa birim üzerine konuşlandırmakla ilgili bazı kurallar var.”

Oyunun 3 kulvar özelliğinde bir değişiklik söz konusu değil. Bu özellik Artifact oyununu diğer art oyunlarından ayıran özelliklerinden birisiydi. Valve bu detayı değiştirmeyecek. Değişiklik gelecek olan RNG ögeleri ile ilgili olaca. Bu özelliklerde değişiklikler karşımızda olacak. Birinci rauntta kahramanlar üç etapta konuşlandırılacak. 2. ve 3. rauntlarda ek kahraman ve Kaynak’tan dönen kahramanları konuşlandırma olayları devam edecek. Sonraki konuşlandırmalarda konumla ilgili bir sınırlandırma olmayacak.

Vavle Artifact yeni konuşlandırma sistemi ile ilgili olarak bunları aktardı. Oyunun tüm detaylarına bakmak isterseniz de Blog yazısına göz atabilirsiniz. Görsellerle de yazı desteklenmiş durumda.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel