Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Sezon Hakkında Bildiklerimiz

Respawn’ın bir anda hayatımıza soktuğu ve geçen sene Şubat ayında çıkışını yapmış olan Apex Legends bir yaşını kutlamaya hazırlanıyor. 4 Şubat tarihinde yeni bir sezona giriş yapacak olan oyun ile ilgili olarak yeni açıklamalar geldi. Gelen bu açıklamalar ile birlikte oyuna gelecek olan bazı yenilikler de açıklanmış oldu. Bunlardan en merak edilen yeni efsane olacak olan Forge karakteri oldu. Yeni sezon tabi bunlar ile de sınırlı olmayacak. Paylaşılan video ile birlikte detaylarda paylaşıldı. Bu video sayesinde de Apex Legends yeni sezon hakkında bilgi sahibi olduk.

Geliştirici ekip yeni sezon ile ilgili olarak yeniliklerden biraz bahsetmiş durumda. Oyuna gelecek olan yeniliklerin detaylarına geçmeden önce kısa olarak neler gelecek bakalım. İlk olarak oyuna yeni bir efsane eklenecek. Forge karakteri yeni efsanemiz olacak. Bunun yanında haritada büyük değişiklikler karşımızda olacak. Aynı zamanda her sezon ile birlikte gelen yeni bir silahta oyuna eklenecek. Bunlar gelecek olan yeniliklerden bazıları olacak. Apex Legends yeni sezon ile birlikte bizleri büyük yenilikler bekliyor olacak.

Yeni Efsane Forge

Forge’un kendisine ait bir robotik kolu bulunuyor. Bu kol Titanfall evreni ile olan bağlantıyı güçlendiren nitelikte olacak. Çünkü kol Titan’ları üreten Hammond Robotics tarafından üretilmiş. Bu da oyuna yeni bir renk katacak çünkü Hammond Robotics dördüncü sezonun ana teması olacak. Yeni karakterimiz ile ilgili olarak biraz daha bilgi yukarıda ki videonun içerisinde bulunuyor.

Yeni Harita

Dördüncü sezon ile birlikte oyuna bir de yeni harita gelecek. Hammond Robotics haritaya direkt olarak etki edecek. Daha önce Respawn tarafı bunu ejderhalar ile birlikte yapmıştı. Bu sefer ise Titanfall evrenini direkt olarak haritaya taşıyacak gibi duruyor. Ama bu yeni haritaya geçiş ilerleyen dönemlerde olacak. Geliştiricilerin açıklamalarına gçre 2. sezonda Kings Canyon’ı basan Leviathan’ların yarattığı etki ile benzer olacak. Kings Canyon’dan bahsetmişken efsanevi haritanın bu sezonun yarısında oynanabilir olacağını da belirtelim.

Respawn harita ile birlikte rekabetçi sezonu ortadan ikiye böldü. 6 haftanın ardından hesaplara soft reset atarak yeni haritaya geçişi sağlayacak. İlk kez uygulanacak bu değişime göre 3 Şubat – 23 Mart arasında World’s Edge, 24 Mart – 5 Mayıs arasında ise Kings Canyon oynanabilir olacak.

Yeni Silah Sentinel 

Her sezon olduğu gibi bu sezonda oyuna yeni bir silah eklenecek. Bu sefer gelecek olan silah Sentinel olacak. Silah keskin nişancı tüfeği sınıfında olacak ve şarjlı atışlara sahip olacak.

Apex Legends’da yeni sezonda bizleri büyük yenilikler ve sürprizler bekliyor olacak. Gelecek olan yeni sezon ile birlikte oyuncu sayısında da artış olmasını bekliyoruz. Eski güzel günlere doğru hamleler geliyor.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel