Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Respawn büyük değişiklikler ile birlikte Apex Legends’ı değiştirmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi ilk sezonu ile büyük başarılar yakalamayı başaran oyun çalkantılı bir süreç geçirdi. Ama sonunda yeniden eski günlerine dönecek gibi duruyor. Özellikle yeni sezonu ile birlikte büyük değişiklikler World’s End’e geldi. Değişiklikler haritadan, karakterlere kadar değişiyor. Sürekli olarak da gelmeye devam edecek. Aynı zamanda oyun hikayesel olarak da genişlemeye devam ediyor. Sadece oyundaki değişiklikler ile süreç sınırlı değil. Apex Legends yeni sezon fragmanı tüm detayların bazılarını bizlere gösterdi.

İlk önce daha önceden de haberlerini yapmıştık. Yeni sezon ile oyuna gelen efsane Revenant’ı da tekrar görme şansımız oldu. Özellikle karakterin yetenekleri merak ediliyordu. Yeni fragman ile birlikte onu da görmüş olduk. Gerçekten de evrenin en korkunç efsanesi olduğunu bizlere gösterdi. Fragman üzerinden bazı yeteneklerini görme şansımız oldu. Şimdi de bir fragmana göz atalım. Daha sonra diğer detaylara geçelim.

Apex Legends Yeni Sezon Fragmanı

Yeni sezon ile birlikte karşımıza bir sürü yenilik geliyor. Bunlardan en göze çarpanı haritada olan değişiklik oldu. Evrenin en büyük kuruluşlarından birisi olan Hammond Robotics haritada etkisini gösteriyor. World’s End üzerinde Hammond Robotics’in büyük etkisi var. Revenant’ın katılmasının en büyük sebebi bu durumdu zaten.

Gelelim diğer detaylara oyuna yeni bir battle pass yeni sezon ile geliyor. Ayrıca yeni kozmetiklerde yeni sezon ile birlikte karşımızda olacak. Bunlardan başka oyuna yeni bir silah daha eklendi. Sentinel olarak adlandırılan silah oyunda yerini aldı. Yeni sezonun yeniliklerinden birisi de bu oldu. Bunlarında dışında bir de oyuna yeni bir karakter eklendi. Revenant….

Revenant

Normalde oyuna Forge isimli bir karakterin eklenmesi bekleniyordu. Ama son paylaşılan video ile birlikte oyuna eklenecek olan Forge karakteri gizemli birisi tarafından canlı yayında öldürüldü. Bu kişi de Revenant’tı. Revenant bir suikastçı bir robot. Hammond Robotics organizasyonuna karşı büyük bir kin duyan bir robot diyebiliriz. Efsaneler arasına katılma sebebi de Hammond Robotics’e zarar vermek içindi. Zaten paylaşılan hikaye fragmanında da Hammond Robotics’in üst düzey yetkilisini öldürürken görmüştük.

Gelelim hikaye detaylarından ziyade yeteneklerine. Videodan gördüğümüz kadarıyla karakterimizin ultisi olarak düşündüğümüz totem özelliği var. Bu totem sayesinde hem kendisini hemde takım arkadaşlarını görünmez yapabiliyor. Aynı zamanda Revenant bu totem gücü sayesinde düz duvarlara sorun olmadan çıkabiliyor. Aynı zamanda ne olduğu tam bilinmeyen bir bomba da Revenant’ın cephaneleri arasında bulunuyor.

Apex Legends yeni sezon fragmanı ile birlikte karşımıza çıkan detaylar bunlar. Yeni sezonuna Respawn iyi bir hazırlık yaptığı gözüküyor. Bu durumu devam ettirmeye de niyetliler. Özellikle Forge-Revenant olayı ile birlikte gözleri tekrar kendilerine çevirdiler.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!