Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Efsanesi Revenant Kimdir?

Respawn oyuncuların kafasını karıştırmayı başardı. Aynı zamanda da oyun dünyasının en iyi ‘twist’lerinden birisini de yapmayı başardı. Bildiğiniz gibi Apex Legends oyunu yeni yılına ve sezonuna giriş yapacak. Yeni sezon ile de birlikte oyuna yeni karakterlerin ekleneceği açıklanmıştı. Hatta bu karakterin Forge olacağı açıklandı. Daha sonra ise yayınlanan bir video ile birlikte oyuna yeni gelecek olan Forge karakteri canlı yayında öldürüldü. Kafalar bu noktada karışmaya başladı. Forge’yi öldüren karakter oyuna eklenecek. Peki bu Apex Legends yeni efsanesi Revenant kimdir? Merak edilmeye başlandı. Yeni efsanenin hikaye videosu yayınlandı.

Tam süreci bilmiyorsanız eğer sizler için tüm süreci anlatan yazılarımız.

Süreç için ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz. Şimdi ise Forge efsanesini öldüren ‘Revenant’ın kim olduğuna geçelim. Oyuna eklenecek olan karakterin hikaye videosuna bir göz atalım. Bizlere oradan ipuçları veriliyor aslında.

Revenant Hikaye Fragmanı

Revenant karakterinin oyuna büyük bir etkisi olacak. Aynı zamanda oyuna eklenen en korkutucu karakter olacak. Bunun yanında kendisi robotik bir suikastçı. Bu detayları karakterin ana hatları aslında. Ama önemli detaylar hikaye videosunun içerisinde yatıyor. Eklenecek olan Revenant ile birlikte hikaye daha detaylı bir hal alacak.

Hikayesi

Açıklanan hikayesinde Syndicate adlı organizasyonun )Apex oyunlarının organizatörü ve Outlands’in en büyük gücü) en önemli suikastçisi olduğu belirtilen Revenant’tı. Kendisine verilen bir görevi yapmaya hazırlandığı esnada aldığı hasarlar sebebiyle programında bozulmalar yaşıyor. Hayalini kurduğu hayatı yaşamadığını fark eden robo-suikastçı, kendisini bu hale getiren firma olan Hammond Robotics’ten intikam almak için yola çıkıyor.

Forge karakterini de Apex Legends evrenine katan firma bildiğiniz gibi Hammond Robotics firmasıydı. Aynı zamanda yeni sezon ile de birlikte haritada bu firmanın etkilerini görecektik. Revenant karakteri de bu firmanın Apex Legends’a olan etkisini yok etmek için efsaneler arasına katılma kararı alıyor. Bu katılım ile birlikte işler oyunda daha farklı bir hal alacak gibi duruyor.

Apex Legends Yeni Efsanesi Revenant kimdir? Sorusuna en iyi cevap yayınlanan hikaye videosu olacak. Revenant karakteri yeni sezon ile birlite oyuna eklenecek olan yeni karakter olacak. Ama canlı yayında Revenant tarafından öldürülen Forge karakteri ne olacak. O diğer soru aslında, gelen teorilere göre ilerleyen dönemlerde Forge karakteri de oyuna eklenecekmiş. Ama net bir bilgi bilinmiyor. Nasıl evrene dahil olacağını bilmiyoruz.

Son Detaylar

Son olarak da bunlara ek videonun son sahnesine dikkati çekmek istiyorum. Ölen babanın kızının bakışlarına dikkat etmişsinizdir. Bu önemli bir detay olacakmış gibi duruyor. Forge’nin efsaneler arasına katılmasında o kızın önemli bir rolü olacağını düşünüyoruz. Forge karakteri oyuna ekleneceği zaman sadece robotik olan tarafı kolu ile sınırlı kalmayabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel