Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Efsanesi: Loba

Apex Legends 5. sezonuyla ilgili yeni detaylar gelmeye başladı. Yeni sezonda gelecek yenilikler ve karakterin detayları paylaşıldı. Apex Legends yeni efsane Loba oyuncuların yakından tanıdığı birisi. Loba’nın detaylarına geçmeden önce 5. sezon 12 Mayıs’ta yayınlanacak. Beşinci sezona “Fortune’s Favor” ismini veren Respawn Entertainment; yeni battle pass’i, rekabetçi oyunları yeni sezonda olacak.

Apex Legends Yeni Efsanesi: Loba Andrade

Loba karakterini Apex Legends oyuncuları daha önce gördüler. Karakterimizi küçük yaşta birisi olarak Revenant’ın tanıtımında gördük. O zamanda sonra ise ilk defa yeniden karşımıza çıktı. Bu sefer büyümüş ve intikam ateşi ile geliyor. Yıllar içerisinde Loba kendisini geliştirmeye devam etmiş ve dünyanın en iyi hırsızlarından birisi olmuş. Ama intikam ateşi ağır bastığı için Apex Legends arenasına gelmeye karar vermiş.

Revenant tanıtımın sonunda gördüğümüz o intikam ateşli gözler bir yerde patlak verecekti. Sonunda gerçekleşti.

Loba Hikaye Fragmanı

5. Sezonda Gelecek Yenilikler

Yeni battle pass içeriklerinden de ekip bahsetmiş. 100’den fazla battle pass’e özel eşya bulunduracak. Savaş biletinin içerisinde yine efsanevi kozmetikler, Apex kutuları ve Apex Coin’ler gibi özel eşyalar da bulunacak.

Bu kez sezon Kings Canyon’da başlayarak 23 Haziran’a kadar oyuncuların oyunun ilk haritasında kapışması sağlanacak. 23 Haziran’dan sonra ise World’s Edge geri dönüyor. Rekabetçi arenasındaki harita havuzu sistemi de devam ediyor. Bununla birlikte artık oyundan kopmanız halinde oyuna tekrar bağlanabileceksiniz. 

Sezonun resmi fragmanı 5 Mayıs Türkiye saati ile 20:00’da yayınlanacak. Beşinci sezon ise 12 Mayıs saat 20:00’da açılmış olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel