Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends: Yeni Efsane ve Sezon 8 Çıkış Tarihi Açıklandı

Apex Legends Sezon 8 için çalışmalarına devam ediyor. Sezon 8 ile birlikte Kings Canyon’da değişimler karşımızda olacak. Apex Legends’ın geliştiricisi Respawn yeni sezon ile ilgili olarak yazısını yayınladı. Oyuna yeni efsaneler gelmeye devam edecek. Sezon 8 ile birlikte oyuna gelecek olan karakterde belli oldu. Apex Legends sezon 8 ile birlikte oyuna Fuse karakteri gelecek. Karakterin tanıtımı da yayınlanan fragman ile gözlere önüne serildi.

Yeni Apex Legends efsanesi olacak olan Fuse’nin hikayesine yakından bir göz atalım. Çocukluklarından bu yana bir hırs hikayesi anlatıldı. Hikaye Fuse’un çocukluğunda buldukları bir altın bomba ile gelişen hırsı anlatıyor. Fuse ve dostu, iki yakın arkadaşlar ama bomba bulunduktan sonra ilişkileri hırs ve rekabet odaklı olarak gelişmeye devam etti. Fuse bir ring savaşçısı olarak hayatına devam ederken Salvo gezegenler arası bir Sendika gezegenlerine katılyor. Aralarında olan hırs ve rekabet ikilinin de bir şekilde sonlarını getiriyor.

Apex Legends: Yeni Efsane Fragmanı

İkili arasında son savaş Fuse’un Salvo’dan ayrılma ve Apex Legends’a katılma kararı ile oluşuyor. Fuse ve dostu arasında son bir savaş çıkıyor ve çocukluklarından bu yana sakladıkları bomba patlıyor. Patlama sonrasında ise Fuse’nin kolu kopuyor. Oyuna gelecek olan Fuse’nin de aynı şekilde bir kolunun robotk olduğunu görebilirsiniz.

Fuse’nin oyuna gelişiyle birlikte daha farklı bir Canyon’da karşımızda olacak.

Apex Legends: Yeni Efsane Fuse Özellikleri: Fuse hakkında yapılan veri madenciliği ile birlikte karakterin yetenekleri de ortaya çıktı. Yetenekleri arasında kolundan bomba atma özelliğinin olduğu düşünülüyor. Bunun yanında karakter yıkım ve kaosu King Canyon’a indirecek.

Hala diğer efsaneleri tercih eden Apex oyuncuları soğukta kalmayacak. Gelecekteki bir kaldıraçlı tüfek olan 30-30 Repeater adlı yeni bir silah, 8. sezonun başında satışa sunulacak.

Apex Legends sezon 8, beklediğiniz diğer tüm olağan şeyleri içerecek: Görünümler ve diğer kozmetikler sunan 100 seviyeli bir savaş bileti, sıralı bir rekabet modu ve dahası.

Apex Legends’a gelecek olan yeni sezon 2 Şubat’ta çıkışını gerçekleştirecek.

Nintendo Switch sahipleri için de oyun 2021’de çıkışını gerçekleştirecek. Yıl içerisinde Nintendo Switch’ten de oynamak mümkün hale gelecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel