Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

A Plague Tale: Innocence’ın Çıkış Fragmanı

Çıkışı ile birlikte olumlu puanlar almayı da başardı. Oyun aynı zamanda erişime açılması ile beraber bir çıkış fragmanı da oyuncular ile paylaşıldı. A Plague Tale: Innocence’ın çıkış fragmanı daha çok hikaye üzerine odaklı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun beğenilen taraflarına geçmeden önce yayınlanan çıkış fragmanına bir göz atalım.

A Plague Tale: Innocence’ın Çıkış Fragmanı

Fragman

Fragmanda dediğimiz gibi hikayeye odaklı bir anlatım görüyoruz. Amicia ve Hugo kardeşlerin durumlarını anlatan bir fragman ile karşı karşıyayız. Oyunun çıkışı ile birlikte beğenildiğini söylemiştik. Bunun ile beraber oyunun içerisinde bulunan mekanikler ve animasyonlar son derece başarılı bir şekilde göze çarpıyor.

Hikaye odaklı olarak çıkış yapan yapım oynayanları kendisine hayran bırakmışa benziyor. Çıkışı ile birlikte oyunculardan ve basın tarafından olumlu yorumlar ve inceleme puanları almayı başardı.

Hikayesi

Hikaye eski dönemlerin Fransasında geçiyor. Amicia isimli bir kadın karakteri oyunda yönetiyoruz. O zamanların toplum yapısını son derece iyi bir şekilde anlatan bir yapım. Veba salgınının olduğu bir dönemde geçen olay içerisinde kardeşimiz Hugo’yu hem hastalıklarına karşı hemde Engizisyon mahkemesine karşı korumamız gerekiyor. Peşimizde bizleri yakalamaya çalışan askerlerden kaçmamız gerekiyor. Aslında oyun gizem- bulmaca türünde bir yapım. Bizlere o dönemde Amicia ve Hugo’nun yaşadıkları zorlukları anlatan, o dönemin Fransasının yapısını gözler önüne seren bir yapım.

Oyun hikaye odaklı bir yapım ve anlattıklarımız genel anlamı ile oyunun nasıl bir yapıda olduğuyla alakalıydı. Oyunu birde teknik yönler bakımından incelememiz gerekiyor. Sağlam bir hikayeye sahip olsa bile oyunu oyun yapan içerisinde bulunan mekaniklerin ve animasyonların akıcılığıdır.

A Plague Tale: Innocence oyunu sağlam bir hikayenin yanında bu iki özelliği de iyi yapmayı başarıyor. Akıcı bir animasyon yapısı ile oyunda anlatılan hikaye bölünmüyor ve akıcı bir oynanış sunuluyor. Mekaniklerinde aynı şekilde iyi olması oyuna iyi puan vermemize neden oluyor.

A Plague Tale: Innocence kendi türü içerisinde bizlere güzel bir oyun sunmayı başardı. Bu tarz başarılı yapımlara daha fazla oyun dünyasının ihtiyacı var.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel