Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

A Plague Tale: Innocence Yeni Fragmanı

A Plague Tale: Innocence oyununun çıkışına çok az bir süre kaldı. Sayılı günler kalan çıkışına yakın oyunculara daha fazla içerik sunmaya başladı. Oyunun kötü karakterleri “Canavarlar” görüldü.

Yakın zamanda çıkacak olan oyunda ana karakterimiz Amicia ve kardeşi Hugo’nun maceralarına beraber göz atacağız. Fransa’da geçecek olan hikaye de vebaya, savaşlara karşı kardeşimizi kurtarmaya çalışacak. Bunlar ile beraber kardeşinin hastalığıyla da mücadele etmesi gerekiyor.

A Plague Tale: Innocence oyunun hikayesi kısaca bu şekilde özetlenebilir. Gelelim oyunda karşımıza çıkacak olan düşmanlara. Focus Home tarafından geliştirilen yapımda kötü karakterleri anlatan yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan bu fragman ile birlikte karakterlerin karşısına çıkacak olan Canavarları görüyoruz.

Canavarlar Fragman

Trailer

Karanlık ve etkileyici bir hikaye bizleri bekliyor. Abla ve kardeşin o dönemin Fransa’sında hayatta kalma mücadelesini anlatan bir hikaye olacak. Aynı zamanda hikaye oyun ilerledikçe açılacak ve gelişecek. Amicia ve Hugo’nun peşlerine neden düşüldüğü merak edilen diğer detay.

Aynı zamanda fragmanda “Canavar” bir adamı öldürürken çocukların nerede diye soruyor. Bu da Amicia’nın ve Hıgo’nun neden peşinden gittikleri sorusunu soruyor.

Amicia ve Hugo’nun macerası nefes kesecek gibi duruyor. İçerisinde bir çok mekaniğin bulunduğu ve farklı bir çağı anlatan yapım 14 Mayıs 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Xbox, PlayStation ve PC için çıkışını yapacak olan oyun veba salgını bulunan Fransa’da geçiyor. Aynı zamanda baskı bulunan bir rejim içerisinde kardeşinizi iyileştirmeye çalışmanızı konu alıyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

2 Yorumlar

 1. Ben çok beğendim oyunuA

  0
  0
  Cevap vermek
 2. Oyunu beyendim çok süper

  0
  0
  Cevap vermek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!